• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Rekrutacja 2024

soraya2005

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Lipiec 2024
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czy ktoś w tym roku podchodził do testu wiedzy? Na jakie pytania trafiliście bo 19 lipca też podchodzę do testu? Wiem że zawsze są inne pytania ale jestem ciekawa na jakim są poziomie trudności.
 
Czy ktoś w tym roku podchodził do testu wiedzy? Na jakie pytania trafiliście bo 19 lipca też podchodzę do testu? Wiem że zawsze są inne pytania ale jestem ciekawa na jakim są poziomie trudności.
Chyba nikt nie chce się wypowiadać albo dzielić pytaniami. Też mam test 19 lipca. Na którą godzinę masz?
 
Ciężko jest znaleźć informacje bo każdy podaje tylko z jakiego zakresu trzeba się przygotować
Widać że słabo się nadajecie skoro nawet nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Testy są co roku zmieniane i są inne pytania. Naprawdę trzeba się postarać żeby tego testu nie zaliczyć...
 
pytania czasami się powtarzają, ale na pewno nie jest tak, że połowa ich sie powtórzy i z tego zaliczycie test, nie mniej jednak naprawdę uważam, że trzeba się bardzo przyłożyć aby tego nie zaliczyć, tutaj praktycznie każdy przechodzi, martwić sie mozecie o psychologiczny test, tam będzie gorzej, bo najwięcej osób odpada, natomiast sam test wiedzy to sa tak podstawowe pytania z wiedzy ogólnej, że naprawdę ciężko tego nie przejść
 
Back
Do góry