• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

pytanko o paszport

K

kamilkalula

Gość
witam!!
chce wyjechać do Niemiec w czerwcu i mam zamiara wrucic gdzieś pod koniec sierpnia ale paszport mi się kończy 6 sierpnia:(i tu zaczynają się schody czy nie będzie jakiś kłopotów na granicy ze ma nieważny paszport jak będe wracał?????
dzięki:)
 
witam!!
chce wyjechać do Niemiec w czerwcu i mam zamiara wrucic gdzieś pod koniec sierpnia ale paszport mi się kończy 6 sierpnia:(i tu zaczynają się schody czy nie będzie jakiś kłopotów na granicy ze ma nieważny paszport jak będe wracał?????
dzięki:)
... i tutaj mamy typowy przykład jak ludzie kojarzą celników!! Dla większości straż graniczna i celnicy to jedno, szkoda tylko że dla nas to tak duża róznica.....
 
nie obrażając cię - poziom wiedzy na temat otaczającego cię świata jest upokarzający dla twojego nauczyciela ze szkoły podstawowej przynajmniej.
WALISZ błędy dla mojego rozumu nie do pokonania - można nie wcisnąć ALT i zrobić zamiast o ó ale ...........NO COMMENT - jedź i nie wracaj
RUN FORREST .............RUN..........
ps1. pisanie na klawiaturze nie zwalnia od myślenia i nie wymaga korektora
ps2. co do paszportów i wymagań krajów należących do Wspólnoty Europejskiej (nie MYL z Unią Europejską!! bo nie wszystkie do niej należą) napisz do odpowiedniego ministerstwa dla danego kraju Wspólnotowego jakie wymagają dokumenty aby Ci łaskawie dać wjechać na ich terytorium- oczywiście w ich języku :D
TYLE Z MOICH ZŁOŚLIWOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps.3 NA TĄ GODZINĘ
 
dobra poczytaj:
każdy ale to KAŻDY kraj Wspólnotowy wymaga dokumentu do rejestracji legalnej - zarejestrowanej pracy - dokumentem tym jest wg. prawa dokument podróży zwany PASZPORTEM (wyjątki może dwa polski uznany dowód osobisty)
- praca na czarno nie wymaga żadnego dokumentu chyba , że chce tego pracodawca - powierza ci jakieś mienie i chce wiedzieć komu
- jeżeli nie masz 18 lat wg. polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią - musisz mieć dokument potwierdzający twoją tożsamość - d. osobisty wydawany osobom niepełnoletnim
- na dowód czeka się do 2 tygodni - paszport zależy od województwa od 3 do 5 tygodni

http://www.pracuj.pl/kariera-praca-za-granica_1744.htm#top

okres przejściowy z Niemcami

ps.nie znam twojej sytuacji i warunków oferowanej pracy
tyle ci mogę podpowiedzieć ale skoro masz internet to tam masz wszystkie niezbędne informacje
o ile pamiętam niemiecki to nazywało się "bundesarbeitamt"
 
Rzecznicy Służby Celnej do dzieła,bo świadomość społeczeństwa jest znikoma.Wiedza prezentowana przez forumowicza pokazuje jak można nie rozpoznawać służb na granicy.To przykre,ale tak niestety jest i trzeba to zmienić na naszą korzyść.
 
Rzecznicy Służby Celnej do dzieła,bo świadomość społeczeństwa jest znikoma.Wiedza prezentowana przez forumowicza pokazuje jak można nie rozpoznawać służb na granicy.To przykre,ale tak niestety jest i trzeba to zmienić na naszą korzyść.

oni się lansują w innych dziedzinach
a forumowicz ma problem
tak propos - w każdej izbie jest rzecznik prasowy i na stronie ogólnodostępnej internetu każdej Izby jest nr tel. kom. na który można zadzwonić i "uzyskać" niezbędne informacje :)
 
gnoje

No cóż.... pięknie panowie i panie... PAN CELNIK traktuje klienta jak GNOJA. Sorki z góry dla wiecznie urażonych
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry