• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przyjęcie do służby

aneta.anula@wp.

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Wrzesień 2020
Posty
22
Punkty reakcji
9
Cześć Wszystkim,
Czy ktoś z Was się orientuje, jaki jest okres przyjęcia do służby po komisji lekarskiej?
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.
 
Po komisji lekarskiej jak otrzymasz zdolność i mają zwrot Twojego ABO to już dosłownie dni. Przy takich brakach jak są teraz to doataniesz skierowanie do medycyny pracy i do roboty.
U.mnie było to 2 tygodnie.
 
O kurcze,to bardzo szybko.
Obecnie mam zobowiązania z Moim obecnym pracodawcą 🙈🙈(3 mies. wypowiedzenia)
Na badaniach byłam w pon. (22.02) z tego co mówili to jest ok,wyniki morfologii też spoko.
Jedynie tylko czekać na opinie komisji,a to ponoć jakieś dwa tyg.
I nie wiem co robić 🙈🙈
 
To spokojnie poczekają. Mam kolegów na których czekali aż skończą swoje zobowiązania 3 miesieczne.
 
O kurcze,to bardzo szybko.
Obecnie mam zobowiązania z Moim obecnym pracodawcą 🙈🙈(3 mies. wypowiedzenia)
Na badaniach byłam w pon. (22.02) z tego co mówili to jest ok,wyniki morfologii też spoko.
Jedynie tylko czekać na opinie komisji,a to ponoć jakieś dwa tyg.
I nie wiem co robić 🙈🙈
Jeśli będą chcieli Cię przyjąć, to poczekają na zakończenie okresu wypowiedzenia, przecież nikt nie będzie oczekiwał, że porzucisz pracę.
A może obecny pracodawca pozwoli Ci wcześniej odejść? Nie martw się.
 
Jeśli będą chcieli Cię przyjąć, to poczekają na zakończenie okresu wypowiedzenia, przecież nikt nie będzie oczekiwał, że porzucisz pracę.
A może obecny pracodawca pozwoli Ci wcześniej odejść? Nie martw się.
W zasadzie ja bym mogła już złożyć to wypowiedzenie,tylko kurcze jeszcze tej pewności nie mam czy
na pewno mnie wezmą 🙈 🙈
Myśle,że Mój pracodawca mnie trzymać 3 miesiące nie będzie,bo jak to mówią "z niewolnika nie ma pracownika":LOL::LOL:
 
Dlaczego Dział Kadr nie informuje nowych, że po komisji lekarskiej w szpitalach MSW będą kolejne badania....tylko żeby lekarz medycyny pracy podbił się pieczątką.A orzeczenie komisji ze szpitala MSW to nie wystarczy??(tam do ogarnięcia jest kilku specjalistów..a każdy ma inny termin).Czyli młodzi ponownie robią badania(może już trochę mniej) i ..do lekarza medycyny pracy.Skąd pieniądze na podwójne badania.Młodzi,zniechęceni bo jak nabór trwa 8 m-cy to z czego żyć?Kadry powinny zająć się młodymi po tych wszystkich testach i zadbać o terminy badań aby jak najszybciej przystąpili do służby.Moje delikatne zdanie.
 
Po komisji lekarskiej jak otrzymasz zdolność i mają zwrot Twojego ABO to już dosłownie dni. Przy takich brakach jak są teraz to doataniesz skierowanie do medycyny pracy i do roboty.
U.mnie było to 2 tygodnie.
Wiesz może jak wyglądają te badania medycyny pracy? Cały dzień zejdzie na to? Bo prawdę mówiąc już rzygać mi się chce ponowną wizytą w szpitalu MSWiA...
 
Badania Trzeba zrobic. Później badania w medycynie pracy. Dużo jest takich dziwnych sytuacji w wielu służbach . Ja to skończyłem i uważam że bardzo mało wymagają w MSW
 
Dlaczego Dział Kadr nie informuje nowych, że po komisji lekarskiej w szpitalach MSW będą kolejne badania....tylko żeby lekarz medycyny pracy podbił się pieczątką.A orzeczenie komisji ze szpitala MSW to nie wystarczy??(tam do ogarnięcia jest kilku specjalistów..a każdy ma inny termin).Czyli młodzi ponownie robią badania(może już trochę mniej) i ..do lekarza medycyny pracy.Skąd pieniądze na podwójne badania.Młodzi,zniechęceni bo jak nabór trwa 8 m-cy to z czego żyć?Kadry powinny zająć się młodymi po tych wszystkich testach i zadbać o terminy badań aby jak najszybciej przystąpili do służby.Moje delikatne zdanie.
 
Medycyna pracy badania : neurolog laryngolog okulista ciemnia ekg badania krwi przeswietlenie płuc (można wziąć ksero opisu z mswia jak nie dadzą to trzeba jeszcze raz się świetlic)
 
Medycyna pracy badania : neurolog laryngolog okulista ciemnia ekg badania krwi przeswietlenie płuc (można wziąć ksero opisu z mswia jak nie dadzą to trzeba jeszcze raz się świetlic)
No już bez przesady... tydzień temu to wszystko na komisje lekarską robiłem...
 
No już bez przesady... tydzień temu to wszystko na komisje lekarską robiłem...
Niestety jak mi powiedziano komisja ocenia czy jesteśmy zdrowi do podjęcia służby a medycyna pracy ocenia zdrowie pod kątem stanowisk jakie mamy zajmować logiki w tym wszystkim ciężko się doszukać
 
Niestety jak mi powiedziano komisja ocenia czy jesteśmy zdrowi do podjęcia służby a medycyna pracy ocenia zdrowie pod kątem stanowisk jakie mamy zajmować logiki w tym wszystkim ciężko się doszukać
Zobaczymy u mnie przy okuliście było tylko wpisane że to medycyna pracy
 
Weźcie sobie ksero obiegówki ze szpitala MSW pokażcie na medycynie pracy i nie bedziecie musieli robic badań wszystko przepisza. No chyba ze na kierownie uprzywilejowanym pojadem ale to 15min
 
Back
Do góry