"PRZYBIJ PIĄTKĘ" - Apel Zarządu Głównego

cat

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
4 790
Punkty reakcji
2 616
Wstawiam tu APEL wystosowany do Funkcjonariuszy DECYZJĄ ZARZĄDU, który Sławek - prawdopodobnie przez skromność - usunął z działu ARTYKUŁY.

Moim zdaniem, decyzje Zarządu obowiązują również Przewodniczącego!
1569046198535.png

1569046234341.png

1569046321786.png
 

oszukany

Aktywny użytkownik
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
285
Punkty reakcji
109
Brawo CAT! 👏👍
Na rękach będę Sławka nosił do końca życia. Przybijam piątkę! ✋
Zarząd musi ustalić wysokość naszej "dopłaty" do Sławka emerytury i wypłacać mu ją z naszych składek. Moje sumienie mówi mi, że powinna właśnie być to piątka, 5 tysięcy.
Jeżeli trzeba podnieśmy składkę, choćby o zeta.
 

oszukany

Aktywny użytkownik
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
285
Punkty reakcji
109
Sławek głowa do góry! Jesteśmy z Tobą i nie zapomnimy!
Zasłużyłeś na wielki szacunek! Robiłeś i robisz wszystko, by godność ludzi została odzyskana. My musimy dac Ci poczucie Twojej godności.
Przybijam piątkę!
 

honorcia

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Posty
78
Punkty reakcji
32
I ja dołączam! Jestem Ci to winna Sławku!
Za Twój upór i konsekwencję w dążeniu do celu! Ja za miesiąc dostanę emeryturę, musiałabym nie mieć serca, żeby nie chcieć Cię wesprzeć ! ✋
 

Jurek1

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
2
Ja również nie udzielałem się na forum ale od razu utworzyłem stałe zlecenie piątka dla Sławka .Bo Jemu od nas to po prostu się należy. Sławek trzymaj się ,działaj .Tylko z Tobą damy radę!!!
 

FC_celnik

Aktywny użytkownik
Dołączył
12 Kwiecień 2015
Posty
498
Punkty reakcji
181
Kuriozum polega na tym że Ci co teraz odmawiają literalnie uznania 5 lat z zadaniami policyjnymi , sami na tym wysiłku oddolnym, a zwłaszcza Sławka skorzystają. Zawiść ludzka nie zna granic, to jest co najmniej nie etyczne. Ale oni piesi poleca na emki jak się ich panowanie skończy. Tragedia.
 

AdamDworcow

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
25 Luty 2016
Posty
996
Punkty reakcji
466
przyłączam się, stałe zlecenie poszło. Przybij piątkę, to hasło powinno być znane każdemu celnikowi. Wielkie dzięki dla Cata za nagłośnienie sprawy. Dałbym też drugie stałe zlecenie na pociągnięcie do odpowiedzialności tego DIASa. Jak to, nie uznali pracy przy odprawach?
 

joanna_de

Aktywny użytkownik
Dołączył
11 Marzec 2019
Posty
181
Punkty reakcji
100
Stałe zlecenie comiesięczne poszło. Piąteczka dla Sławka i zwolnionych działaczy. NEVER GIVE UP ! Ps. od cywilnej.
 

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
11 728
Punkty reakcji
2 065
Miasto
ZZ Celnicy PL
Bardzo Wam dziękuję. Bez Was nic bym nie zrobił.
Kłaniam się wszystkim w pas. Po trzykroć dziękuję za wszystkie inicjatywy, wsparcie w ich przeprowadzeniu. Wielki szacunek i uznanie dla każdego z osobna i całego środowiska zawodowego. Nasze wspólne działania to kawał historii. Są podziwiane w innych grupach zawodowych, a nawet poza granicami Polski. Jesteśmy wielcy jako środowisko zawodowe!
Myślę o spisaniu Naszej wspólnej historii, Naszych inicjatyw. Na pewno warto.
Wciąż dużo jest do zrobienia, ale to co już się udało jest wielkim osiągnięciem, które większości z Nas nawet się nie śniło jeszcze niedawno. Jeszcze raz stokrotne dzięki dla wszystkich!
 

Niestraszek

Użytkownik
Dołączył
7 Czerwiec 2017
Posty
64
Punkty reakcji
3
Dawno mnie tutaj nie było z bardzo wielu powodów..głównie fałszywych kolegów z którymi przez wiele lat pracowałem a odwrócili się i zapomnieli o zwolnionych kolegach...teraz jest im się głupio do tego przyznać i boją się spojrzeć prosto w oczy...nieważne.ale nie mogę przejść dalej obojętnie co ta władza KAS robi z uczciwymi ludzmi-wierzę że zapłacą za to taką samą cenę jak my wszyscy bezprawnie zwolnieni lub ucywilnieni! Dziękuję za pomoc Sławkowi w ciężkich chwilach i oczywiście będę go wspierał !
 

Szalony Koń

Użytkownik
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
73
Punkty reakcji
61
Ja do końca moich ziemskich dni przybijam Sławkowi dwie piątki. Dziękuję Ci Sławku za to że jesteś z nami już tyle lat i za Twoją niezłomność oraz poświęcenie. Szczególne też podziękowania dla Twojej najbliższej rodziny za to, że Cię nieustannie wspiera. Pamiętaj, prawda zawsze zwycięża, a zło prędzej czy później przegrywa. Oni mają swoich generałków, a my PRAWDZIWEGO WODZA!!!! Niech Bóg Ci błogosławi.

P.S. Apeluję do wszystkich forumowiczów, aby rozpropagować tę ze wszech miar godną inicjatywę, wśród swoich koleżanek i kolegów.
 

cat

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
4 790
Punkty reakcji
2 616
Nieaktualny wpis.
 
Ostatnia edycja:

Warszawska

Użytkownik
Dołączył
14 Czerwiec 2016
Posty
98
Punkty reakcji
23
Przeklejam swój wpis z innego wątku:
Nie wiem czy pamiętacie (oczywiście stali użytkownicy tego forum pamiętają) związki zawodowe działające w SC za czasów p. Jacka Kapicy, o ile pamiętam, szczególnie federacja, optowały za wprowadzeniem tzw. emerytury celnej.
Oczywiście były to celowe działania MF, żeby mamić środowisko obiecankami cacankami...
Wówczas Sławek Siwy przedstawił pomysł, żeby wnieść projekt obywatelski zmiany ustawy emerytalnej. Zmobilizował środowisko do zbierania podpisów i - udało się!!!! Tylko dzięki tej inicjatywie Sławka także ja mogę cieszyć się dzisiaj emeryturą mundurową, za co Mu serdecznie dziękuję i zawsze będę podkreślać Jego w tym rolę. W "rozkręceniu" zbierania podpisów w IC Poznań mam swój skromny udział i z czystym sumieniem mogę z tej emki korzystać.
Pominę litościwym milczeniem tych, którzy wówczas bali się złożyć swój podpis, zniechęcali, wyśmiewali i kontestowali ten projekt, a dzisiaj z niego tak chętnie korzystają....Pominę przełożonych, ktrzy próbowali zastraszać swoich podwładnych, a teraz bezwstydnie dostali lub obliczają sobie emerytury w takiej wysokości, o której Sławek i wielu z nas, może sobie tylko pomarzyć...Pewnie i teraz będą odporni na ten apel... Ale wciąż wierząc w ludzi - może się mylę???
Zlecenie stałe zrobione.

PRZYBIJ PIĄTKĘ SŁAWKOWI! NR KONTA 40 1600 1462 0006 1807 1607 7041

Quote Reply
 
Ostatnia edycja:

Petroniusz

Aktywny użytkownik
Dołączył
8 Sierpień 2019
Posty
147
Punkty reakcji
49
Każdy z nas ma moralny obowiązek pokazać jak wielkim szacunkiem daży Sławka i wesprzeć w niedoli. Przecież poświęcił dla środowiska bardzo dużo czyli wszystko w swerze zawodowej. Jako jedyny przewodnoczący ZZ faktycznie walczył i nadal walczy o godność funkcjonariuszy SC a obecnie SCS.
 
Do góry