• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przeniesienie z SC do SG.

kmkm1

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Jeżeli komuś udało się przenieść, albo jest w trakcie przenosin do SG, bardzo proszę napiszcie jak to wygląda w praktyce. Podzielcie się informacjami i swoimi uwagami. Z góry dziękuje.
 
Znam bezowocne próby przeniesienia do Policji lub SG. Generalni izby oficjalnie nie robią problemów. Wszystkie przypadki które znam utknęły w MF. Z nieznanych mi powodów MF nie chce wypuszczać celników do innych służb.
Jeśli jesteś młody/a, nie zależy Ci na zachowaniu stopnia to załatwiaj przyjęcie do SG z ulicy, a jak wszystko załatwisz to sie po prostu zwolnij. Zresztą awanse w innych służbach można otrzymać dość szybko. Np sierżantem w policji można zostać po 3 latach (a nawet prędzej). Unas znam przypadki zoli z 20-letnim stażem i 4 belkami
 
1700 wakatów SG na wschodzie, o ile ten artykuł mówi prawdę, ale jaja!!!!! A u nas nadwyżki według etatyzacji MFu - ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć, bo ja za głupi jestem?
 
Ludzie SG już dawno przejmuje cały ciężar. U nas sami schorowani ludzie bez żadnych chęci to musi pierodolnąć bo nikt tego nie kontroluje!
 
Ludzie SG już dawno przejmuje cały ciężar. U nas sami schorowani ludzie bez żadnych chęci to musi pierodolnąć bo nikt tego nie kontroluje!
Zgadza się Poul, to musi pierddolnąć.....

1700 wakatów to po to, że jak sie kopnie w dupala SC i setki funkcjuszy, to w ich miejsce na granicy wskoczą "wopki". I tylko nie piszcie, że nie ma ludzi nie zastąpionych. Są programy pilotażowe, że niby to takie szkolenie czy SG może wklepywać z paszportu na dwa systemy, swój i na ten SC....po co taka wiedza i komu potrzebna :?: "wopki" ogarniają nasze systemy na granicy, typu ECS, Celina, ogarniają w sensie, że sa ludzie z SG co to potrafią, a reszta to już pikuś :)
 
Back
Do góry