• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Presja społeczna czyni cuda !!!

Mr_duck

Aktywny użytkownik
Dołączył
16 Sierpień 2021
Posty
120
Punkty reakcji
111
Witam brać celną i skarbową. Bardzo cieszy fakt ze nagrody będą co kwartał - myśle, że to efekt niektórych wpisów i naszej postawy oceniającej to coś.

Czas jeszcze zająć się polityką awansową w tym SRASie. Czy prawdą jest, że były awanse na stanowisku i stopniu w ostatnim czasie (ostatni kwartał) ???
Mam nadzieje, że ktoś to zdementuję. Jeśli nie znaczy, że to prawda.
Mam propozycje, każde awanse powinny być publikowane( jaka komórka, jakie stanowiska bądź stopnie przyznano i po jakim czasie od ostatniego awansu) przecież to powód do dumy dla tych beneficjentów i osób, które o nie wnioskowali. Okazuje się jednak, że trzeba to ukryć !!! Ciekawy temat

Warto też wspomnieć o ankiecie, którą przeprowadzono. Większość nie miała ochoty jej wypełnić, ciekawe dlaczego ??? Szkoda, ale i tak wyniki dają do myślenia.

Wesołych świat dla decydentów, oni zawsze się postarają, by było im wesoło i dobrze 😁
 
Witam brać celną i skarbową. Bardzo cieszy fakt ze nagrody będą co kwartał - myśle, że to efekt niektórych wpisów i naszej postawy oceniającej to coś.

Czas jeszcze zająć się polityką awansową w tym SRASie. Czy prawdą jest, że były awanse na stanowisku i stopniu w ostatnim czasie (ostatni kwartał) ???
Mam nadzieje, że ktoś to zdementuję. Jeśli nie znaczy, że to prawda.
Mam propozycje, każde awanse powinny być publikowane( jaka komórka, jakie stanowiska bądź stopnie przyznano i po jakim czasie od ostatniego awansu) przecież to powód do dumy dla tych beneficjentów i osób, które o nie wnioskowali. Okazuje się jednak, że trzeba to ukryć !!! Ciekawy temat

Warto też wspomnieć o ankiecie, którą przeprowadzono. Większość nie miała ochoty jej wypełnić, ciekawe dlaczego ??? Szkoda, ale i tak wyniki dają do myślenia.

Wesołych świat dla decydentów, oni zawsze się postarają, by było im wesoło i dobrze 😁
Może warto też zapytać ile osób NIE awansowano po ustawowym okresie ??? A ile np. po 5 latach od ostatniego ???
Co do wesołości, stopień zależy od punktu podparcia... na dole "śmiech przez łzy".
:coffee:
 
Witam brać celną i skarbową. Bardzo cieszy fakt ze nagrody będą co kwartał - myśle, że to efekt niektórych wpisów i naszej postawy oceniającej to coś.

Czas jeszcze zająć się polityką awansową w tym SRASie. Czy prawdą jest, że były awanse na stanowisku i stopniu w ostatnim czasie (ostatni kwartał) ???
Mam nadzieje, że ktoś to zdementuję. Jeśli nie znaczy, że to prawda.
Mam propozycje, każde awanse powinny być publikowane( jaka komórka, jakie stanowiska bądź stopnie przyznano i po jakim czasie od ostatniego awansu) przecież to powód do dumy dla tych beneficjentów i osób, które o nie wnioskowali. Okazuje się jednak, że trzeba to ukryć !!! Ciekawy temat

Warto też wspomnieć o ankiecie, którą przeprowadzono. Większość nie miała ochoty jej wypełnić, ciekawe dlaczego ??? Szkoda, ale i tak wyniki dają do myślenia.

Wesołych świat dla decydentów, oni zawsze się postarają, by było im wesoło i dobrze 😁
Zagadka rozwiązana!!! Szkoda, że prasa lokalna wyręcza nasze "elytarne" towarzystwo.
Ps. Trzeba doczytać do końca artykuł

Jeszcze jedno pytanko. Te awanse to były na stopniu czy stanowisku???
 
Back
Do góry