• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Premie kwartalne

Czy to prawda że mamy nie dostać Premii za I Kwartał ???
Podobno w Toruniu już wiedzą że nie dostaną > ?


Czy Szanownego Kolegę interesuje tak w ogóle to, co dzieje się w służbie, czy też Koledze chodzi
wyłącznie o kasę ??



W związku z informacjami, mam nadzieję pogłoskami tylko, o grabieży oszczędności na funduszach płac proponuję szybkie pytanie do Szefa KAS ...
...
 
Cat musiał byś zapytać jakieś 30 tys funków ... o to czy ich interesuje to co się dzieje w służbie. Ja się interesuje dla Twojej wiadomości. A kasa jest ważnym czynnikiem tej służby. Zresztą odpowiedz sobie sam na pytanie czy jak rano idziesz do sklepu to bierzesz bułkę i wychodzisz czy jednak za nią płacisz ?
 
Cat musiał byś zapytać jakieś 30 tys funków ... o to czy ich interesuje to co się dzieje w służbie. Ja się interesuje dla Twojej wiadomości. A kasa jest ważnym czynnikiem tej służby. Zresztą odpowiedz sobie sam na pytanie czy jak rano idziesz do sklepu to bierzesz bułkę i wychodzisz czy jednak za nią płacisz ?


Pomijając fakt, iż otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie (czego także wydajesz się nie zauważać), to właśnie
dałeś świadectwo prawdziwości swojego zainteresowania.
Pierwotnie zaciekawił mnie sens (aż) zakładania nowego wątku dla takiego pytania, ale już mi przeszło, przy
czytaniu o "jakiś 30 tys funków". Poddaję się! Z tak potężną rzeszą (czy nawet 10% z tego) nie potrafię dyskutować ...
 
Czyli pogłoski o grabiezy się potwierdzają. Co z pismem do szefa?

We Wrocławiu również chodzą pogłoski o zwrotach środków premiowych z IAS do MF.
Mam info, że różne ZZ wysłały już w tej sprawie (do dyrektora IAS) pisma, a nasz związek milczy ....
 
Podobno na intranecie w Olsztynie jest info o premiach za I kwartał. Tak jakby niby miały być
 
Tak jak pisałem wyślemy pismo do MF. Wczoraj dowiedzieliśmy się od Ministra M.Banasia, że to dot. jedynie inwestycji. To nie zmienia faktu, że pytanie trzeba zadać i zostanie wysłane do MF. Zaproponowałem Zarządowi rozszerzenie sporów zbiorowych o powyższe o ile temat się potwierdzi(już się potwierdza w kwestii inwestycji). Niemniej trzeba wystąpić i zrobimy to w trybie inf. publicznej.
 
Zabierają z inwestycji, o kurde czyli baterii do latarek służbowych nadal nie będzie :( To pewnie w ramach tej modernizacji służby, o której "porozumienie" zostało podpisane.
 
Cat, jedno pytanie. Ty pracujesz dla idei, chwaly ojczyzny czy tylko z nudow?

@kornik, czy Ty przeglądasz czasem Forum, czy też jedynie pojawiasz się, by zadać nurtujące Cię pytanie,
zakładając nowy wątek bez sprawdzenia, iż na dany temat wiele już napisano?

Jeżeli nie śledzisz wpisów na Forum, mam prawo przypuszczać, że tematy poruszane w dyskusjach,
z samego założenia kompletnie Cię nie obchodzą.

Zwykłą praktyką na forach jest okazanie odrobiny szacunku tym, którzy albo wyszukują, albo inicjują
tematy we właściwości danego forum, więc właściwym jest użycie udostępnionych narzędzi
wyszukiwania. W większości wypadków mnożenia wątków na ten sam temat, administratorzy nie
przebierają w słowach wobec osób nie przestrzegających zwyczajowych zasad internetu, a ponieważ
na tym forum tak się nie dzieje, sami musimy je PRZYPOMINAĆ, zazwyczaj świeżym użytkownikom.

Zwracam Ci także uwagę, iż sarkazmy są dopuszczalne, lecz podobne Twojemu są niekulturalne

i prowadzą wprost do niepotrzebnej wojny o przysłowiową pietruszkę - chyba, że o to Ci chodzi ...
 
W Olsztynie informacja : 533 zł funkcjonariusze, 500 zł cywile - średnio.

P.S. Nowa forma forum ssie...
 
Nie wiem jak u innych ale u nas w portalu pracownika moduł płace wyłączyli pod koniec marca, nie można podejrzeć paska z wypłaty ani innych płatności jak premia czy podwyżka. Niby z powodu tego że coś tam liczą. Pytanie tylko co liczą ??????????????
 
W lubelskiej IAS nagrody za I kwartał będą jednak mam podstawy aby stwierdzić że zróżnicowane (nawet bardzo), kwot nie znam.
 
Kwartałki są. Nie wierzę w to, że w jednej izbie są, a w innych nie. Nie chcę się szarogęsić, ale proponuje zamknąć wątek.
 
jakoś w jednych izbach potrafią być kwartałki 9000zł a w innych 300zł więc nic mnie nie zdziwi
 
We Wroclawiu premie kwartalne będą:
-cywile 500 zl brutto
-funkcjonariusze 430 zl brutto
-pozostali 350 zl brutto
W zeszlym roku bylo to odpowiednio:
1000 zl, 1000 zl i 700 zl.
Wsztko oczywiscie brutto i ŚREDNIO.
 
Back
Do góry