• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Prasa o Przemyślu.

N

Nie zarejestrowany

Gość
W najbliższej przyszłości prasa odpowie na różne ciekawe pytania związane z naszą kadrą kierowniczą. Jaki był udział obecnego dyrektora w aferze spirytusowej?Jakie korzyści ma NUC z chronienia grupy lubaczowskiej?Struktury grupy lubaczowskiej,ile dostawali kierownicy zmian za pchanie tirów na wywozie,ile dostają teraz,po ile składali się kierownicy na dom dla cara, dlaczego Darek z Waldkiem zasponsorowali studia matołkowi i nie tylko.Myślę,że funkcjonariusze powinni wiedzić kto nimi rządzi.Czytajcie Rzeczpospolitą i Super Nowości.
 
W najbliższej przyszłości prasa odpowie na różne ciekawe pytania związane z naszą kadrą kierowniczą. Jaki był udział obecnego dyrektora w aferze spirytusowej?Jakie korzyści ma NUC z chronienia grupy lubaczowskiej?Struktury grupy lubaczowskiej,ile dostawali kierownicy zmian za pchanie tirów na wywozie,ile dostają teraz,po ile składali się kierownicy na dom dla cara, dlaczego Darek z Waldkiem zasponsorowali studia matołkowi i nie tylko.Myślę,że funkcjonariusze powinni wiedzić kto nimi rządzi.Czytajcie Rzeczpospolitą i Super Nowości.
Ja czegoś nie kumam.
Dlaczego, skoro od dłuższego czasu pojawiają się delikatnie mówiąc "nieprawidłowości" , to na pytania ma odpowiadać prasa / media ? Czy nie ma odpowiednich do tego organów ? No chyba, że Nieogolony już to załatwił, bo ponoć na początku lipca wizytował południowy Wschód :)
 
"czy nie ma do tego odpowiednich organów"
Przypomnij sobie co ustaliła prokuratura w mianowaniach
 
Wychodzi na to, że trzeba by było wziąć sprawy w swoje ręce, ale samosąd jest karalny. Więc pozostają najbliższe wybory. Wszystko idzie od góry. A góra jaka jest nie trzeba przybliżać, każdy widzi. Góra nas OLEWA !!!
 
Żeby dyrektor wysłał kontrolę wewnętrzna do Korczowej to trzeba było artykułu w Super Nowościach, bo jak mu jedna osoba zgłaszał to ponad rok wcześniej to ją przenieśli.
 
Back
Do góry