• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Praca w Służbie Celno - Skarbowej blisko miejsca zamieszkania

iwen

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Styczeń 2021
Posty
17
Punkty reakcji
4
Dzień dobry.

Mam pytanie dotyczące tego jak wygląda przydział do oddziału. Sprawa wygląda tak, że złożyłam dokumenty w związku z rekrutacją w Warszawie. Ogłoszenie obejmuje nabór na całe województwo mazowieckie. Biorąc pod uwagę, że wojewodztwo jest rozległe - jaka jest szansa, że jeżeli uda mi się przejść przez wszystkie etapy rekrutacji, dostanę przydział najbliżej swojego miejsca zamieszkania? Czy ktoś w ogóle o to pyta kandydata, czy przydziela się bez pytania? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
 
Dzień dobry.

Mam pytanie dotyczące tego jak wygląda przydział do oddziału. Sprawa wygląda tak, że złożyłam dokumenty w związku z rekrutacją w Warszawie. Ogłoszenie obejmuje nabór na całe województwo mazowieckie. Biorąc pod uwagę, że wojewodztwo jest rozległe - jaka jest szansa, że jeżeli uda mi się przejść przez wszystkie etapy rekrutacji, dostanę przydział najbliżej swojego miejsca zamieszkania? Czy ktoś w ogóle o to pyta kandydata, czy przydziela się bez pytania? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
Zwykle miejsce zamieszkania jest brane pod uwagę i jeśli w pobliskim oddziale są wakaty (a teraz są chyba wszędzie) to tak powinno być. Nie jest to jednak oblig. Druga sprawa to możliwość przeniesienia do innej miejscowości z dnia na dzień jeśli zajdzie taka potrzeba lub ze zwykłej ludzkiej złośliwości co też się zdarza.
Podsumowując. Mogą zapytać kandydata ale nie muszą. Jeśli jednak nawet zapytają to i tak nie zawsze biorą pod uwagę życzenia kandydata.
Gwarancji brak, ale jak zaobserwowałem w ostatnich naborach w moim woj. Jest to brane pod uwagę. W naborach wymienione są komórki i konkretne miejscowości więc niespodzianek raczej nie ma
 
Kierując się logiką katowicką - jeśli chcesz być w Częstochowie mów głośno CHCĘ do Cieszyna ( do miesiąca jesteś w Cieszynie), chcesz iść w lewo KRZYCZ że chcesz w prawo ( do miesiąca skierują Cię w lewo) - w tej Izbie działało to zawsze w ten sposób i o dziwo dalej to tak działa - może w Warszawie jest inaczej :ROFLMAO: .
 
Mów jasno na rozmowie gdzie chcesz a jak trafisz gdzie indziej to będziesz musiał to przemyśleć
CI co się na wszystko zgadzali aby się tylko dostać teraz dojeżdżają po 100 km
 
Mów jasno na rozmowie gdzie chcesz a jak trafisz gdzie indziej to będziesz musiał to przemyśleć
CI co się na wszystko zgadzali aby się tylko dostać teraz dojeżdżają po 100 km
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Tak będę musiała zrobić w razie "w", w pobliżu mam 2 oddziały, i dla mnie to jedyne co wchodzi w grę, bo mam też małe dzieci. I jeśli rzuca mnie daleko to będę musiała zrezygnować.
 
Back
Do góry