Praca w Izbie Celnej

Paulina1996

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,
Jestem magistrem bezpieczeństwa narodowego. Zamierzam starać się o pracę jako celnik. Zastanawiam się czy warto zrobić jednoroczny kurs Agenta Celnego w szkole policealnej, czy przy rekrutacji będę mieć większe szanse na zdobycie pracy? Czy sam proces rekrutacji faktycznie jest taki ciężki? Bardzo proszę o odpowiedź.

Robin Hood

Użytkownik
Punkty reakcji
8
kurs agenta celnego nie jest potrzebny w służbie celnej,nie ma znaczenia przy przyjęciu do służby. agent celny i celnik to dwa różne zawody

Paulina1996

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Wiem, że to dwa inne zawody, tylko zastanawiałam się czy to coś zmienia. Proces rekrutacji faktycznie jest cieżki?

Francis

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
839
Szokujący z punktu widzenia rzeczywistości jest temat posta: Praca w Izbie Celnej od marca 2017 nie ma Izb Celnych są Izby Administracji Skarbowej (niestety) - jak na kogoś zainteresowanego służbą to słabo wygląda.

Morfeusz

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Wiem, że to dwa inne zawody, tylko zastanawiałam się czy to coś zmienia. Proces rekrutacji faktycznie jest cieżki?
Nic to nie zmieni test wiedzy musisz zaliczyć na 60% aby przystąpić do testu sprawności fizycznej. Aby przystąpić do testu psychologicznego musisz zaliczyć test sprawności fizycznej. W poprzedniej rekrutacji, w której startowałem było 10 miejsc test psychologiczny zaliczyły 3 czy 4 osoby tak czy siak nie ma sensu robić dodatkowe kwalifikacje. Najlepiej się skup nad testem psychologicznym. Z tego co słyszałem następny etap test kompetencyjny i rozmowa to tylko formalność bynajmniej.

Ostatnia edycja:

Tyśka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Nic to nie zmieni test wiedzy musisz zaliczyć na 60% aby przystąpić do testu sprawności fizycznej. Aby przystąpić do testu psychologicznego musisz zaliczyć test sprawności fizycznej. W poprzedniej rekrutacji, w której startowałem było 10 miejsc test psychologiczny zaliczyły 3 czy 4 osoby tak czy siak nie ma sensu robić dodatkowe kwalifikacje. Najlepiej się skup nad testem psychologicznym. Z tego co słyszałem następny etap test kompetencyjny i rozmowa to tylko formalność bynajmniej.

Do góry