• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Praca dodatkowa

Dierai

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Wrzesień 2021
Posty
3
Punkty reakcji
2
Witam, w najbliższej przyszłości zamierzam wziąć udział w naborze do KAS (służba celno-skarbowa). Aktualnie pracuję w ubezpieczeniach (umowa b2b), z czego nie chciałabym rezygnować. Czy ktoś wie jak wygląda "dodatkowe zarobkowanie" w takiej sytuacji? Można dostać zgodę zaraz przy przyjęciu do służby? Przyjmował się ktoś będąc zatrudnionym w innej pracy i jest w stanie opisać jak to wygląda?
 
Witam, w najbliższej przyszłości zamierzam wziąć udział w naborze do KAS (służba celno-skarbowa). Aktualnie pracuję w ubezpieczeniach (umowa b2b), z czego nie chciałabym rezygnować. Czy ktoś wie jak wygląda "dodatkowe zarobkowanie" w takiej sytuacji? Można dostać zgodę zaraz przy przyjęciu do służby? Przyjmował się ktoś będąc zatrudnionym w innej pracy i jest w stanie opisać jak to wygląda?
zjeść rybkę i mieć rybkę. Ten wpis już ciebie eliminuje.
 
Może się zatrudnić w firmie ubezpieczeniowej

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
 
ustawa wyklucza możliwość prowadzenia działalności gospodarczej przez funkcjonariuszy, takze B2B nie przejdzie
Właśnie w SCS wyklucza a w Policji nawet chłopaki z AT prowadzą własną działalność (treningi personalne itd). Szkoda, że otrzymywane wynagrodzenie zmusza nas to podjęcia dodatkowej pracy...
 
zjeść rybkę i mieć rybkę. Ten wpis już ciebie eliminuje.
Nie rozumiemdlaczego?? Od czasu studiów zawsze mam dodatkowe zajęcie i łączę je ze sobą bez problemów. To, że ktoś jest leniem, nie potrafi się zorganizować i nie ogarnia jednej pracy to jego problem.
 
Może się zatrudnić w firmie ubezpieczeniowej

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
fakt, w obecnej rzeczywistości, po telefonie do "wujka" może nawet zostać członkiem RN PZU(spółka SP), jednak pytanie dotyczyło działalności a nie pracy, na marginesie to moja wyobraźnia nie ogarnia, czy można pracować od 7 do 15 w urzędzie, a od 15 do 23 w innej firmie? teoretycznie nawet niewykonalne haha,
 
Właśnie w SCS wyklucza a w Policji nawet chłopaki z AT prowadzą własną działalność (treningi personalne itd). Szkoda, że otrzymywane wynagrodzenie zmusza nas to podjęcia dodatkowej pracy...
Nie rozumiemdlaczego?? Od czasu studiów zawsze mam dodatkowe zajęcie i łączę je ze sobą bez problemów. To, że ktoś jest leniem, nie potrafi się zorganizować i nie ogarnia jednej pracy to jego problem.
mnie zapala się czerwona lampka, gdy słyszę , ze do służby chce się zaciągnąć kolo przedsiębiorczy:):):), DIASOM tez powinna:):)
 
Nie widzę zbieżności, jako agent muszę co 3 miesiące składać zaświadczenie o niekaralności, wszyscy jesteście strasznie sztywno patrzący, a jak ktoś jest ambitny to od razu robicie z niego przestępcę, sami narzekając, że za mało płacą. W straży/policji/wojsku jest więcej dwuzawodowców niż wam się wydaje i nikt im problemów nie robi, a nieliczni też dodatkowo dorabiają jako agenci TU. Chciałam zasięgnąć porady, ale widzę tu takie zadeklowane towarzystwo, że chyba jednak zrezygnuje 😊
mnie zapala się czerwona lampka, gdy słyszę , ze do służby chce się zaciągnąć kolo przedsiębiorczy:):):), DIASOM tez powinna:):)
 
w związku z tym, że trwa boom na budowach zastanawiam sie czy mógłbym pracować jako pomocnik murarza - u mnie w okolicy płacą 500-600 zł dniówki – w związku z tym, że pensja w cle dla plebsu na obecne warunki jest nędzna a godnie zarabiają tylko partyjne kacyki i plecaki zamierzam aplikować - jak myślicie dyrektor sie zgodzi ??
 
w związku z tym, że trwa boom na budowach zastanawiam sie czy mógłbym pracować jako pomocnik murarza - u mnie w okolicy płacą 500-600 zł dniówki – w związku z tym, że pensja w cle dla plebsu na obecne warunki jest nędzna a godnie zarabiają tylko partyjne kacyki i plecaki zamierzam aplikować - jak myślicie dyrektor sie zgodzi ??
Żadna praca nie hańbi. A o ile nie będziesz murował u jakiegoś mafiosa vatovskiego, konfliktu interesów nie widzę!
 
zobaczę co powie dyro - praca piątki, soboty może w niedziele - a kiedyś rodzice kazali się dzieciom uczyć bo jak nie to skończą pracujać przy betoniarce ..phi
 
Skoro na uczelniach w weekendy można spotkać naczelników, dyrektorów w charakterze wykładowców. To praca na budowie tym bardziej.
U mnie gorzej - propozycja pracy w barze nocnym. Tu mogą mi wyjechać z akcyzą:ROFLMAO: .
Przekonaj Dias, że będziesz dokonywał dozoru i przestrzegania oznaczania wyrobów akcyzowych znakami!
 
tyko, żeby nie został testerem trunków bo jeszcze na metanol trafi :D i będzie "pijcie chłopcy szybciej bo się ściemnia"
Na to mam pewien pomysł przetestowany u naszych południowych sąsiadów, podczas plagi fałszowania wyrobów alkoholowych, który jeszcze bardziej wsparł by @MOTYW-ACJA u Dias na pozwolenie na pracę dodatkową w barze nocnym:devilish:
 
Skoro na uczelniach w weekendy można spotkać naczelników, dyrektorów w charakterze wykładowców. To praca na budowie tym bardziej.
U mnie gorzej - propozycja pracy w barze nocnym. Tu mogą mi wyjechać z akcyzą:ROFLMAO: .
Jest zasadnicza różnica. Na wykłady na uczelni nie trzeba mieć zgody, wystarczy poinformować o tym DIASA
 
Witam, w najbliższej przyszłości zamierzam wziąć udział w naborze do KAS (służba celno-skarbowa). Aktualnie pracuję w ubezpieczeniach (umowa b2b), z czego nie chciałabym rezygnować. Czy ktoś wie jak wygląda "dodatkowe zarobkowanie" w takiej sytuacji? Można dostać zgodę zaraz przy przyjęciu do służby? Przyjmował się ktoś będąc zatrudnionym w innej pracy i jest w stanie opisać jak to wygląda?
Nie obrażaj się na niektóre wpisy powyżej. Przeczytaj ustawę o KAS to dowiesz się, że funkcjonariusz SCS nie może prowadzić działalności gospodarczej, więc dorabianie w firmie b2b odpada. Taki nasz los. Są u nas osoby dorabiające, ale zwykle na umowę zlecenie. Większość nie jest w stanie z góry zaplanować, że będzie mogła pracować dodatkowo) np w sobotę i w czwartek od 16.
 
Back
Do góry