Poznam kogoś z kamienicą lub maybachem

tele echo

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
14
Poznam miłego akowca z kamienicą, w ostateczności bezrobotnego z maybachem, w celu zostania obdarowanym...

Kolego Bolo, dziękuję za wdzięczny temat przed wyborami.

Koleżanki i koledzy, czy ktoś jeszcze chciałby poznać taką osobę?

uKISzony

Użytkownik
Punkty reakcji
3
Jak miło, że są fora gdzie można pożartować na takie tematy ;) Nie wszędzie jest to możliwe.

dale

Użytkownik
Punkty reakcji
4
To ja się dołączę - ze swojej strony, zapewniam darczyńcy w takiej kamienicy wikt i opierunek dożywotni*

A co - nie będę zachłanny.

*pod warunkiem posiadania rozsądnego (słusznego) wieku, akceptowania oferty Biedronki i braku spadkobierców

Drogowiec

Użytkownik
Punkty reakcji
17
A co mi tam - dam więcej od siebie - będę woził schorowanego Ak-owca co tydzień na mszę - Szczęść Boże funkcjonariusze.

Grupa rezerwy

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
44
O AK-owców coraz trudniej. A jeszcze musi być samotny i z kamienicą. Nie wiem czy Marian nie zakumplował się z ostatnim.

tele echo

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
14
dobra, dobra, cwaniaczki. łatwy dochód się marzy. nawet jeśli taki się znajdzie, to co później?
pewnie pokoje na minuty z rezerwacją przez internet, żeby nikt się nie połapał, jakiś plik kontrolny albo paragon!

Drogowiec

Użytkownik
Punkty reakcji
17
O przyszłość z kamienicą jestem spokojny - mamy jasno przedstawione i objaśnione sposoby prowadzenia takiej działalności - Szczęść Boże funkcjonariusze.

tele echo

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
14
O przyszłość z kamienicą jestem spokojny - mamy jasno przedstawione i objaśnione sposoby prowadzenia takiej działalności - Szczęść Boże funkcjonariusze.
no tak, ale co zrobisz, jak ochroniarz hotelowy zadzwoni i zapyta co ma zrobić z dziennikarzem badającym sprawę przed napisaniem artykułu?

przecież Pan Bóg tej sprawy koledze nie ogarnie.

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
124
Miasto
warmia
no tak, ale co zrobisz, jak ochroniarz hotelowy zadzwoni i zapyta co ma zrobić z dziennikarzem badającym sprawę przed napisaniem artykułu?

przecież Pan Bóg tej sprawy koledze nie ogarnie.

Dobrą minę...

I w zaparte...

Przecież to nie on prowadzi tam działalność hmm... hotelową...

ANIA12345

Użytkownik
Punkty reakcji
9

tele echo

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
14
Jak to co, spisać, zapisać i wyrzucić...
to dopiero wtedy będzie. napisze, że w chipsach dostałeś kupon na kamienicę.
chyba wersja z akowcem jest bardziej do przyjęcia. tym bardziej, że ten już nic nie powie, przynajmniej na tym świecie.

w przypadku chipsów będą grzebać dalej. na ten przykład z jakiej WSI pochodzą kartofle, jakiego byłu koloru ...
nie daj Panie Boże aby odkryli, że jakaś czerwonawa odmiana poszła na tą PARTIĘ chipsów ...

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
124
Miasto
warmia
W ilu jeszcze wątkach wkleisz ten sam post?

Wybierz jeden wątek i starczy

Wszystkim wyświetli się w nowych postach i każdy sobie przeczyta

Wprowadzasz zamęt...

Do góry