• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podziękowanie odchodzącym funkcjonariuszom przez NUCS

Witam... Fakt, miłe taka po prostu normalność...A nasza kadra?.... W większości przypadków to obraza dla ... określenia oficer...
 
Witam... Fakt, miłe taka po prostu normalność...A nasza kadra?.... W większości przypadków to obraza dla ... określenia oficer...

Nasze ŁOFICERY, "żegnały" wszystkich "odchodzących" krzyżem na drogę i przez kupę kamieni,
często uzupełniając o biczowanie i opluwanie.
Ci, nawet po zdjęciu generalskich pomponów jako cywile, przejawiają oznaki odczłowieczenia ...
 
Komunikat DIAS
  • Z upływem dnia 31 lipca 2020 r. Szef Krajowej Administracji Skarbowej odwołał Pana Andrzeja Szymczyka ze stanowiska Naczelnika Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.
  • Z dniem 1 sierpnia 2020 r. Szef Krajowej Administracji Skarbowej powołał Panią Martę Markowską na stanowisko Naczelnika Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.
 
@koń, czy wiesz coś więcej nt. noweego naczelnika ucs P. Marty Markowskiej???? Kto to???
 
Ostatnia edycja:
Pani z byłego UKS, ultra szybka kariera, nie darzy sympatią prawdziwych funkcjonariuszy, chyba , że są "dyspozycyjni " na swoj sposób, ta nominacja dla mnie jest sygnałem z MF że nie traktuje poważnie SCS
 
@koń, co do kompetencji nowej pani naczelnik niech świadczą fakty. Do tej pory, jako zastępca naczelnika odpowiadała za pracę ds-ów. z tego co mi wiadomo (a nie jest tajemnicą) nie zrobiła nic aby uzdrowić sytuację w dochodzeniówce.
Ale, jak to się mówi, dajmy jej szansę, być może będzie odważna i dokonana zmian kadrowych i to nie tylko w ds-ach ale również w orzecznictwie czy też kontroli i analizie ryzyka. Być może zawnioskuje o zmiany struktury ucs-u która jest niewydolna. jednym słowem, po owocach ją poznamy.
 
@koń, co do kompetencji nowej pani naczelnik niech świadczą fakty. Do tej pory, jako zastępca naczelnika odpowiadała za pracę ds-ów. z tego co mi wiadomo (a nie jest tajemnicą) nie zrobiła nic aby uzdrowić sytuację w dochodzeniówce.
Ale, jak to się mówi, dajmy jej szansę, być może będzie odważna i dokonana zmian kadrowych i to nie tylko w ds-ach ale również w orzecznictwie czy też kontroli i analizie ryzyka. Być może zawnioskuje o zmiany struktury ucs-u która jest niewydolna. jednym słowem, po owocach ją poznamy.
Jeśli te owoce mają mieć smak i kształt togo co w tym roku działo się i dzieje się dalej w DS-ach to żal mi tych niedobitków co tam jeszcze są i tych nieszczęśników z łapanki zesłanych tam - takiej skali odejść z DS-ów nie pamiętam - jeśli 30% a może i więcej składu odchodzi to faktycznie atmosfera w DS-ach musi być "przesympatyczna" - ale to tylko moje starcze przemyślenia :unsure:.
 
Z tego, co słyszałem, ta Pani nie czuje Służby... Inny tok myślenia... Coraz większa degradacja Służby i funkcjonariuszy...
 
Boję się otwierać tego posta. Ciągle myślę , że to kolejni nie doczekali emki .
Lepiej brzmiało by : podziękowania dla funkcjonariuszy przez nucs .
Nawiasem mówiąc to mnie nikt nie pożegnał odchodząc na emeryturę i nie płacze .
Naczelnikostfo pewnie w tym bałaganie nie wie kto jest w s;uzbie a kto poza nią .
 
Nie bądź śmieszny. Którzy to ci ucywilnieni byli takimi "oficerami". Jaka służba taka kadra. Co to za oficer po kursie paro tygodniowym (chyba dwu). Niektorz w ogóle nie byli.
To ty jesteś śmieszny!
Osobiście znam oficera (prawdziwego!), którego "ucywilniono" właśnie dlatego, że "nie pasował" do "łoficerów" ...
 
To ty jesteś śmieszny!
Osobiście znam oficera (prawdziwego!), którego "ucywilniono" właśnie dlatego, że "nie pasował" do "łoficerów" ...
"prawdziwy oficer"- co przez to rozumiesz?.Przeszedł z woja, czy policji???. Bo chyba nie jest to w/g Ciebie oficer z nadania SC.
 
"prawdziwy oficer"- co przez to rozumiesz?.Przeszedł z woja, czy policji???. Bo chyba nie jest to w/g Ciebie oficer z nadania SC.
Sorki że się wtrącam ale odnoszę wrażenie że nie rozumiesz co Kolega ma na myśli. A to oznacza że nigdy tego nie zrozumiesz ( bez obrazy-mój wpis nie jest złośliwy). Szczerze pozdrawiam.
 
Back
Do góry