• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Wiem ze ma nie byc psychologa moze to jakos przyspieszy...
Nikt nie powiedział, że nie będzie psychologa. To czy wyniki naszych testów zostaną uwzględnione zależy tylko i wyłącznie od psychologa w RKL :)
A podobno na Sandomierskiej łagodnie podchodzą do sprawy więc jest duża szansa. Pewności nie ma :)
 
Nikt nie powiedział, że nie będzie psychologa. To czy wyniki naszych testów zostaną uwzględnione zależy tylko i wyłącznie od psychologa w RKL :)
A podobno na Sandomierskiej łagodnie podchodzą do sprawy więc jest duża szansa. Pewności nie ma :)
Dokładnie tak, właśnie przed chwila sie dowiedziałam, że jest bardzo duża szansa bo pani z kadr rozmawiała też i dzisiaj z psycholog i mamy czekac
Cierpliwości nas uczą od początku
 
Ostatnia edycja:
Fajnie tam macie w Wawie jeśli chodzi o psychologa. W Gdańsku nie mamy możliwości przedłożenia wyniku badania z postępowania, tylko normalnie badanie psychologiczne na komisji. Mi ono zajęło około 5 godzin i nawet nie wiem czy przeszedłem je pozytywnie...
 
Fajnie tam macie w Wawie jeśli chodzi o psychologa. W Gdańsku nie mamy możliwości przedłożenia wyniku badania z postępowania, tylko normalnie badanie psychologiczne na komisji. Mi ono zajęło około 5 godzin i nawet nie wiem czy przeszedłem je pozytywnie...
Właśnie czytałam wasz wątek i to taki multiselect trochę bo tam są identyczne zadania jak na tym teście w Policji
I trochę czytając wasz wątek bałam sie czy nie bedzie podobnie w Warszawie pod tym względem, Katowice z tego co wiem też miały tak przesrane jak Gdańsk
Wysyłam dużo dużo uścisków i na pewno poszło do przodu, głowa do góry 🙏🏻😊
 
Btw. to w końcu dzwonić tam nigdzie nie trzeba i się umawiać?🤔osobiście nie moglem odebrać skierowania i w sumie mało co wiem😩
 
Btw. to w końcu dzwonić tam nigdzie nie trzeba i się umawiać?🤔osobiście nie moglem odebrać skierowania i w sumie mało co wiem😩
Pani Iza dzisiaj powiedziała, że mamy nie dzwonic i się nie umawiać bo na ten moment trwa dyskusja odnośnie zaliczenia nam psychologa na poczet tego w Komisji lekarskiej. Powiedziała żeby czekać bo obecnie tworzą listę i jak będą mieli odpowiednia ilość ludzi i dostaną informacje odnośnie dalszego przebiegu komisyjnego to będą sie kontaktować z nami - wtedy albo sami będziemy sie umawiać albo oni nas
Na ten moment mamy po prostu czekać na informacje z kadr
 
Ostatnia edycja:
Właśnie czytałam wasz wątek i to taki multiselect trochę bo tam są identyczne zadania jak na tym teście w Policji
I trochę czytając wasz wątek bałam sie czy nie bedzie podobnie w Warszawie pod tym względem, Katowice z tego co wiem też miały tak przesrane jak Gdańsk
Wysyłam dużo dużo uścisków i na pewno poszło do przodu, głowa do góry 🙏🏻😊
Dzięki za wsparcie, takie na odległość wbrew pozorom też dużo daje 🙂 Powodzonka również dla Was 🙂 💪
 
W Warszawie za takie pieniądze jak proponują da się utrzymać?
Szczerze interesują mnie Wasze pobudki aby wstąpić do najgorzej opłacanej służby.
 
Każdy ma inne i to normalne - interesują mnie pobudki raczej dlaczego wchodzi sie z butami w czyjeś życie i od razu na wejściu nastawia przeciwko, trzeba sie pogodzić z myślą, że nie zarobi sie dużo ale zyska sie doświadczenie
Jak umiesz oszczędzać i nie wydajesz pieniędzy na głupoty to na spokojnie sie utrzymasz
Nie wiem skąd przekonanie, że w Warszawie jest tak cholernie drogo, że to tylko kredyt i nic więcej
Owszem jest drożej w porównaniu z niektórymi miejscowościami ale bez przesady, uszczypliwość nie popłaca
 
Ostatnia edycja:
To tak jakbyś zapytał/a lekarza, po co sie pcha do służby zdrowia skoro wiadomo jak to działa wszystko i wcale tak dużo sie nie zarabia, że jeżdżą po Tobie jak po szmacie
Każdy ma zupełnie rozbieżne pobudki wstąpienia do służby, liczy sie bardziej to aby każda osoba decydowała o sobie - jak sie spodoba, załapiesz bakcyla to obudzisz sie na emce za 25 lat
Jak nie, to nikt nie trzyma
Ale chyba o to chodzi w życiu aby próbować prawda? I wyrobić sobie własne zdanie na dany temat niż biec na ślepo w to co piąta woda po kisielu powiedziała
 
Ostatnia edycja:
To tak jakbyś zapytał/a lekarza, po co sie pcha do służby zdrowia skoro wiadomo jak to działa wszystko i wcale tak dużo sie nie zarabia
Każdy ma zupełnie rozbieżne pobudki wstąpienia do służby, liczy sie bardziej to aby każda osoba decydowała o sobie - jak sie spodoba, załapiesz bakcyla to obudzisz sie na emce za 25 lat
Jak nie, to nikt nie trzyma
Ale chyba o to chodzi w życiu aby próbować prawda? I wyrobić sobie własne zdanie na dany temat niż biec na ślepo w to co piąta woda po kisielu powiedziała
dobrze napisane. kazdy szuka swojej drogi. jeżeli nie bedzie mu sie podobało to po prostu odejdzie i będzie szukał innej roboty gdzie indziej
 
To tak jakbyś zapytał/a lekarza, po co sie pcha do służby zdrowia skoro wiadomo jak to działa wszystko i wcale tak dużo sie nie zarabia, że jeżdżą po Tobie jak po szmacie
Każdy ma zupełnie rozbieżne pobudki wstąpienia do służby, liczy sie bardziej to aby każda osoba decydowała o sobie - jak sie spodoba, załapiesz bakcyla to obudzisz sie na emce za 25 lat
Jak nie, to nikt nie trzyma
Ale chyba o to chodzi w życiu aby próbować prawda? I wyrobić sobie własne zdanie na dany temat niż biec na ślepo w to co piąta woda po kisielu powiedziała
Mnie po prostu ciekawi dlaczego SCS za 3000 zł, a nie SG za 3800, Wojsko za 4500 czy Policja (chociaż tu się domyślam). O prywaciarzach czy korpo nie wspominam (tu nie każdy się nadaje, nie każdemu służy presja i ciężka praca).

Mam wielu znajomych w Warszawie i przy pensji z SCS przy wynajmie np kawalerki za 2000 zł ledwo można wyżyć. Nie mówię już o wyjściu do restauracji, wyjeździe na wakacje, kupnie fajnego auta czy wychowywaniu dzieci.
Uzasadnienia mam w głowie dwa: mieszkanie z rodzicami albo bogaty współmałżonek/partner.

A co do lekarzy to nie trafione: również mam znajomych świeżo po studiach i bez specjalizacji, szpitale same do nich dzwonią i stawki zaczynaja się od 5-6 tys na rękę, takie są braki i tak działa rynek. U nas są braki ale SCS tak nie reaguje i pensja nawet po kilku latach w zasadzie się nie zmienia.
 
Back
Do góry