• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Poseł Tadeusz Iwiński zapytał Ministra Finansów o kwestie zrównania praw funkcjonariuszy SC i SG

"(...)Zainteresowałem się całym zagadnieniem, m.in. w związku z zamieszczoną na stronie internetowej www.celnicy.pl obszerną analizą pt. "Porównanie praw i ograniczeń funkcjonariuszy Służby Celnej i Straży Granicznej" z charakterystycznym nadtytułem: "Każdy poseł i senator powinien to zobaczyć i odnieść się do tych faktów" (...)" - pisze Poseł Tadeusz Iwiński do Ministra Finansów w zapytaniu poselkim
Treść całego zapytania Posła dostępna tutaj:
Pokaż załącznik: Poseł iwiński.pdf
 
Znany i lubiany kabareciarz - Jan Pietrzak śpiewał kiedyś tak :,, Za dwadzieścia parę lat,jak dobrze pójdzie...''. Ten fragment piosenki Pietrzaka dedykuję posłowi Iwińskiemu. Aledobrze, że posłowi w ogóle chciało się odezwać.
 
Sławku ! Wszystkie pomysły w zderzeniu z POrąbaną rzeczywistością kończą się tym samym, czyli niczym. Sam się o tym przekonałem w walce o nowe , sprawiedliwe stanowisko. Mój pomysł na walkę o sprawiedliwość w wartościowaniu , to jeden związek zawodowy w cle.Walcz dalej .Wiem, że ludzi do naszego związku przybywa.W tym nadzieja.
 
Back
Do góry