• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Półmetek rekrutacji do SCS

Captain McFap

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Wrzesień 2021
Posty
1
Punkty reakcji
1
Czołem koledzy i koleżanki,
Jestem już po pozytywnej opinii komisji lekarskiej, którą dostałem listownie 26.06. Mam kilka pytań, których niestety nie uzyskałem w kadrach, bo dosyć dużo osób na urlopie i nikt nie posiada satysfakcjonujących mnie odpowiedzi.

1. Jak to wygląda po badaniach lekarskich? Z tego co wyczytałem teraz jestem sprawdzany w kartotekach, ewidencjach oraz trwa postępowanie sprawdzające. Ile to trwa? Nie wiem czy składać już powoli wypowiedzenie umowy w obecnej pracy.
2. Kiedy są terminy mianowań? Pani z kadr powiedziała, że 1 września, później 1 października, aczkolwiek z dopowiedzeniem słowa "chyba".
3. Ma ktoś może jakieś informacje o wolnych wakatach w oddziałach w Gliwicach (portowy), Zabrzu (pocztowy) i Katowicach (najlepiej dział DŚ lub realizacji)? Plus dodatkowo jak ktoś się znajdzie z w/w oddziałów to chętnie posłucham jak Wam się wiedzie :).
4. Czy można się umówić jako petent do naczelnika oddziału i porozmawiać z nim? Wiem, że do naczelników w komendach policji można się umówić i porozmawiać jako petent o przyszłej służbie.
 
...
4. Czy można się umówić jako petent do naczelnika oddziału i porozmawiać z nim? Wiem, że do naczelników w komendach policji można się umówić i porozmawiać jako petent o przyszłej służbie.
Ad.4 Umówić możesz się zawsze!
Tylko nie rozumiem, o czym chciałbyś rozmawiać z naczelnikiem - przed ukończeniem następnych etapów ...
 
Jak tam kolego? Dalej czekasz? Swoją drogą mam pytanie dotyczące komisji lekarskiej- długo czekałeś na decyzję?
 
Back
Do góry