• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2023

Przyjdzie reszta to zobaczymy, narazie są te które można było sobie samemu policzyć to niespodzianki nie ma. Dadzą z modernizacji to będę zadowolony lub nie 😁
 
@j.23 wprowadzona w sykapie jest tylko podwyżka budżetowa. Z uchwały modernizacyjnej nic jeszcze nie jest wprowadzone.
 
Czyli przelewy są tylko z podwyżką inflacyjną? U nas nic nie może byc proste. Znowy wypłata będzie w pięciu częściach.
 
0.3 to całkiem przyzwoicie, przy bazie na poziomie 0.19.. Wiadomo że życzymy sobie wszyscy żeby x>0.3.
 
Na rękę mogę mieć tyle ile mam teraz, ale mam 2 ręce...
Tak jak napisałem, szału nie ma, bo Podkarpacie rządzi się swoimi prawami, ale i tak jest lepiej niż w jakimś Januszex-ie w Bieszczadach
 
W sykapie nowe wynagrodzenia zasadnicze i nowe mnożniki i to chyba będzie cała podwyżka.
 
Ostatnia edycja:
Gdzie w sykapie widać tak jak to było na portalu pracownika kwotę i mnożnik za dodatek stażowy, kontrolerski, za stopień i łączną kwotę brutto całego uposażenia? Ja mam w sykapie tylko uposażenie zasadnicze i mnożnik.
 
W sykapie chyba nie widać tego bezpośrednio . To mozna sobie wyliczyć z "kwitka" który jest w sykapie
 
kwitka u mnie w sykapie jeszcze nie ma , kwota bazowa zwiększona mnożnik jeszcze stary

W moim IAS 5 kwietnia mają coś związanego z podwyżkami płacić
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry