• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Platforma elektroniczna ZZ Celnicy PL - SORGA

Koleżanki i Koledzy!

Uruchomiliśmy nowoczesną platformę elektroniczną dla aktualnych członków ZZ Celnicy PL oraz nowych osób pragnących wstąpić do ZZ Celnicy PL.

Prosimy, aby każdy aktualny członek Związku zarejestrował się w systemie poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://celnicy.sorga.pl/rekrutacja?r=Czlonkowie

w terminie do 31 stycznia 2023r.

Rejestracja jest bardzo prosta i trwa dosłownie chwilkę – może jedną minutkę. Dzięki temu będziemy mogli docelowo, jak już zarejestrują się wszyscy, komunikować się bezpośrednio, będą w systemie ukazywać się informacje o organizowanych wydarzeniach, na które będzie można się zarejestrować, np. Zlot, i inne imprezy integracyjne, każdy członek Związku będzie mógł otrzymać wiadomość z ważną informacją dot. bieżących wydarzeń, itd. Dalsze szczegóły, powody i zalety systemu w załączonym piśmie.

Poprzez platformę może zapisać się do Związku także każda nowa osoba z KAS, także oczywiście emeryt lub zwolniony!
Nie trzeba nic drukować, wypełniać i wysyłać. Wystarczy sama rejestracja w systemie pod ww. adresem jeśli zadeklaruje samodzielne opłacanie składek.
Jedynie trzeba wysłać do IAS upoważnienie do potrącania składki, gdy zadeklaruje się potrącanie przez wydział finansowy. Po wyborze takiej opcji system wygeneruje upoważnienie do wydruku.


Pozdrawiam:
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 

Attachments

  • celnicy5-23-platforma elektroniczna.docx
    59,3 KB · Wyświetleń: 512
W moim przypadku po wybraniu opcji emeryt system nie akceptuje adresu prywatnego gmail czy o2.pl, a przecież służbowego już nie posiadam. Poza tym co mam wpisać byłe miejsce pracy, byłą ZOI??? -bez wyboru tych obligatoryjnych pól nie można się zarejestrować. Rejestracja trochę będzie szwankować!!!
 
Czy SORGA pomaga wrócić do służby? (Taki żarcik).
Dla tych co nie znaleźli maila: mój był w zakładce "Oferty" (w poczcie WP).
Co do pól obligatoryjnych to rzeczywiście trochę bez sensu dla zwolnionych, trzeba podać fikcję ale działa.
 
Kroczek w stronę XXI wieku. A może pokusić się o konkretny krok i stworzyć apke na androida/IOS?
To mogłoby znacznie zwiększyć zasięg związku szczególnie wśród młodzieży, która wstępuje w nasze szeregi.
 
Emeryci wybierają byłą IAS. Chodzi o to, by Przewodniczący ZOI mieli też tą informację. Napiszemy pismo do emerytów. Stworzymy też dodatkowo mail dedykowany dla emerytów. Jutro będzie to info. Cieszę się, że rejestracja przebiega bez większych problemów. Gmail sprawdzałem i działa.
 
Rejestracja przebiegła sprawnie. Czekam od wczoraj na maila i nic nie przychodzi. Żeby było jasne, sprawdziłem spam i wszystkie możliwe zakładki. Wypełniać jeszcze raz czy czekać?
 
Zarejestrowałem się ale loginu i hasła od kilku dni nie otrzymałem. Dziś za to otrzymałem wiadomość na maila z Sorgi odnośnie wysyłania wiadomości do posłów. Nie wiem co jest z tą Sorgą nie tak.

akt. zarejestrowałem się raz jeszcze i login i hasło przyszły.
 
Witajcie
Piszcie do mnie na PW w razie kłopotów. Jest zarejestrowanych już 1370 i genrealnie działa wszystko ok. To jest okres wdrażania, więc naturalnie są pojedyncze zgłoszenia, które będziemy sukcesywnie wyjaśniać.
Proszę wszystkich członków aktualnych o rejestrację do końca stycznia br.
Mogą zapisywać się też nowi tylko przez tą platformę.
 
Back
Do góry