Pikieta budżetówki

Andrzej Marciniec

Moderator
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
118
Punkty reakcji
40
Funkcjonariusze SCS i Pracownicy KAS, MF i CIRF Koleżanki i Koledzy! W dniu 13.07.2021r. ZZ Celnicy PL jako członek Forum ZZ otrzymał informację o możliwości zgłaszania liczby chętnych, którzy wezmą udział w demonstracji organizowanej przez wszystkie ogólnopolskie centrale związkowe tj. Forum ZZ, OPZZ i Solidarność, w związku z zapowiedziami zamrożenia płac w całej budżetówce.

Termin pikiety nie jest jeszcze znany, ale zostaliśmy poproszeni o zgłoszenie przybliżonej liczby uczestników. A zatem podwyżki przyszłoroczne są w naszych rękach.

Prosimy o zgłoszenia osób, które wezmą udział. Zgłoszenia proszę kierować do Przewodniczących ZOI ZZ Celnicy PL w nieprzekraczalnym terminie do 23.07.2021r.

Zainteresowani z IAS w Rzeszowie przesyłają swoje zgłoszenia na adres Przewodniczącego ZOZ tj.: a_marciniec@wp.pl
.

Ma to być protest o 12% podwyżkę w przyszłym roku i jest to protest całej sfery budżetowej. Oczywiście możemy także przedstawiać swoje inne postulaty i tak też zrobimy, np. sytuacja w DŚ CIRF i GM, funkcjonowanie granicy, krytyczne problemy we wszystkich jednostkach organizacyjnych i inne sygnalizowane sprawy. A zatem, poza postulatem płacowym, będziemy starali się nagłośnić także wszystkie problemy KAS i SCS, które nam przedstawiacie lub przedstawicie jeszcze. W ww. terminie prosimy także o zgłoszenia problemów ujawniających się w KAS w Waszych komórkach oraz innych sytuacji wymagających naprawy, ważnych dla ogółu. Do zobaczenia w Warszawie.
 
Ostatnia edycja:

Andrzej Marciniec

Moderator
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
118
Punkty reakcji
40
Dziękuję za duży odzew. Zwracam uwagę, że na razie chcemy się wstępnie zorientować jakie jest zainteresowanie. Lista pozostaje wciąż otwarta. Szczegóły wyjazdu zostaną podane w późniejszym terminie.
 

Andrzej Marciniec

Moderator
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
118
Punkty reakcji
40
Zarząd ZOZ ZZ Celnicy PL IAS w Rzeszowie planuje wyjazd na pikietę do Warszawy w dwóch grupach, które pojadą trasami:
- Trasa I:
Sanok (start),
Przemyśl,
Przeworsk,
Nisko.

- Trasa II
Krosno (start),
Rzeszów,
Tarnobrzeg.

Jeszcze są wolne miejsca, proszę o zgłoszenia do piątku tj. 20 sierpnia 2021 na maila a_marciniec@wp.pl
 

retronix

Aktywny użytkownik
Dołączył
17 Listopad 2017
Posty
230
Punkty reakcji
70
Czy trasy są aktualne?można się zapisywać i dobierać sobie miejsce wyjazdu zgodnie z tymi trasami?
 
Do góry