• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Odszkodowanie za straty moralne za bezprawne zwolnienie ze służby w 2017.

NIK-CEL

Użytkownik
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
153
Punkty reakcji
0
Witam.
Otrzymałem informację, że osoby ktore wystapiły na scieżkę prawną o doszkodowanie przeciwko IAS w Białymstoku
otrzymały bardzo duże odszkodowanania z tytułu bezparwego zwolenia ze sluzby w 2017 roku - zanacznie przewyższjące trzy krotność pensji.
Byłbym wdzięczny za wszelkie info i pomoc w tej sparwie, ponieważ sam zostałem tak "zwolniony" w 2017 roku i od tego czasu toczę batalie w sądach.
Proszę o info na priv.
 
Prawda. Tylko teraz trzeba zapytać dyrektora czemu doprowadził w 2017 do sytuacji, ze teraz przegrywa i musi płacić kolosalne pieniądze. Ucywilnieni tez przytulaja po kilkadziesiąt tysi odszkodowania… jeszcze sprawy o nierówne traktowanie i tak jeden olany przez dyzia funk wygrywa kilka spraw teraz i ma po kilkadziesiąt tysi z każdej.
czesc odpowiedzialnych już uciekła na emki, a co z reszta? Na dole za krzywo ostemplowany VAT się dowalą a na gorze za takie straty skarbu państwa nikt nie odpowie.
 
W Białymstoku na razie rządzi lokalny układ Kuźnicko - Sokólski ci co chcą czmychać na emeryturę chcą uniknąć odpowiedzialności za wszelkie dotychczasowe "brudy" natomiast jeśli oni odejdą będą następni wyznaczenie przez nich więc .... zobaczymy. Natomiast słuszne jest zadanie pytania dla dyrektora IAS jakim cudem doprowadził do takiej sytuacji że IAS musi płacić dziesiątki tysięcy odszkodowania za zwolnienia i ucywilnienia.?

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
 
W Białymstoku na razie rządzi lokalny układ Kuźnicko - Sokólski ci co chcą czmychać na emeryturę chcą uniknąć odpowiedzialności za wszelkie dotychczasowe "brudy" natomiast jeśli oni odejdą będą następni wyznaczenie przez nich więc .... zobaczymy. Natomiast słuszne jest zadanie pytania dla dyrektora IAS jakim cudem doprowadził do takiej sytuacji że IAS musi płacić dziesiątki tysięcy odszkodowania za zwolnienia i ucywilnienia.?

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów
 
Ja skrzywdzony ? To wy piszecie jakbyście przychodzili na służbę i jeszcze za to dopłacali... Oni są naczelnikami i oni rządzą jak macie jakiś problem to nie miejsce na forum a może Warszawę, prokuraturę czy Dyrektora IAS.
 
Jaki sąd wydał wyrok że zwolnienie w 2017 r było bezprawne? Znacie sygnatury wyroków? Proszę o informację.
 
Back
Do góry