• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowo przyjęci a ich zapał do pracy.

Ostro. Może trzeba dać im z rok na wdrożenie się? Stres, nowe miejsce... Tak gdybam sobie...
 
Ostatnia edycja:
Może i tak. Pracuję z nimi. Klapki na oczach i zbierają marchewkę i grzyby, fasolę, jabłka, orzechy itp itd. Chcą się pokazać. Ludzi nie ma a BKS i kasa zajebana mandatami przez tych przygłupów
 
Aaaaa. Dodam że pytają czy gołąbki z mięsem czy bez? Komedia. Opierdoliłem jedną taką że cały kos
 
z rano z mięsem i marchewką do utylizacji, to się obraziła. Lzopg się wypięło to my zbieramy to gówno. Jakie koszty utylizacji?
 
Większość z nich to debile. Pojedyncze jednostki myślą. Tyle!
Widzę że kultura nie grzeszysz to ci wytłumaczę parę rzeczy, mnie też wkurzają młodzi i inni z plecakami ale w dużej mierze jest winny kas i system a nie do końca ludzie , przykład idzie z góry , na kresce jest zapierdol to każdy w całej Polsce wie więc cię rozumiem ale ...
1. Wymagania przyjęcia do służby zostały drastycznie zaniżone , co przełożyło się na jakość ludzi jacy przychodzą do służby trzeba pamiętać że przeważnie są to ludzie którym w inny służbach nie wyszło.
2. Zarobki są najmniejsze że wszystkich służb, największą motywacją jest kasa bo przecież na szacunek i prestiż nie możemy liczyć, więc młody nie ma motywacji.
3. Stare zolle na emkach kto ma ich uczyć i pokazać co i jak pozatym starzy teraz walczą o podwyższanie emek i inne więc mają to gdzieś , nie dziwię się bo wiadomo co z nami kas zrobił.
4.Brak szkoleń, każda służba ma szkółki szkolenia specjalistyczne i inne, pewnie sam pamiętasz jak wyglądały szkolenia, oprócz dobrej atmosfery było sporo materiału który zady w różny sposób musiał przyswoić , dziś jest tak że młodzież ma szkolenia on line ale z pitu i vatu, nie ma szkoleń odpowiednich ani systemu i pomysłu jak ich wdrożyć .

Rozwiązanie : jeśli już przyszli słabi i nieogarnięty to spróbować ich wyszkolić ale nie na stanowisku pracy ku ucieszy Wierchówko i zastępu harcerstwa , ale wiemy wszyscy że się to nie wydarzy...
Więc co się dziwić młodym skoro przychodzą na gówniana kasę bez szkoleń i perspektywy a co drógi stary mówi że "dobrze to już było", a jak jadą już na szkolenia to szkoły kasowskie i instruktorzy skarbowi uczą ich rzeczy niezgodnych z ich obowiązkami z kat mają mieć wiedzę?
Sam widziałem jak po pół roku młodym gasł temperament i albo uciekali albo ściemniali jak każdy , robotę trzeba zrobić ale jak wiadomo statek tonie bez kapitana...
 
Zombie, 5 postów?

Możesz pomyśleć przed klepaniem i napisać 1

Ewentualnie jak będziesz chciał coś dodać po swoim poście to opcja edycja

A co do nowych, ja jestem zdumiony, tak, zdumiony, wysokim poziomem wiedzy, języków, chęci do służby i nauki

Wbrew poziomowi przeciętnych 20sto kilkulatków, przyjęci mają wysoki poziom kultury, motywacji, chęci

Muszę pochwalić osoby zajmujące się rekrutacją

Dobra robota

Ps. Robię w oc
 
Panie Bolo. Jestem po dwóch filolgiach, opanuj się

A co to są filolgie?

Wystarczy poprawnie i z sensem się wypowiadać

Łaskawie w związku z tymi twoimi filolgiami przypomniało mi się: " patrz pani komu teraz dyplomy rozdają"...

I nie pisz gdzie, bo przynosisz ujmę uczelni, która z taką znajomością ortografii dała ci te dyplomy z filolgii

I tak zostałeś z tymi dyplomami, jak Himilsbach z angielskim...
 
Cat, ty chyba jesteś pedałem
Wiem, że większość to według ciebie debile, młodzi i zapewne starzy też. Ale niesamowicie nurtuje mnie w jaki sposób odkryłeś orientację Cata. Wprawdzie nie jestem po dwóch filolgiach tak jak ty, ale jakbyś mógł mi przedstawić w prostych słowach cykl twojego rozumowania w powyższej kwestii to byłbym niezmiernie wdzięczny.
 
Back
Do góry