• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nic do zgłoszenia...

miś

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wszystko pięknie pokazane... kto płaci za program?
Stałem na granicy w Medyce dwa razy w jakiś weekend majowy/czerwcowy...
Raz 4 godziny, raz 3.
Po 4 godzinnym postoju pani rzecznik ias rze ogłosiła wyniki... Wyszło, że w ciągu jednego dnia na przejściu pieszym podczas weekendu majowego ujawniono 4 butelki wódki... 4 godziny upokorzeń w kolejce - 4 butelki wódki...
Może większe wyniki działalności... nie tylko PR, PR, PR...
 
Krzywdę robicie sobie tym programem...
Jeszcze Gdynia sprawdzająca statki wygląda profesjonalnie.
Podlasie z 30 litrami bimbru i tekstami o dwóch wejściach do bimbrowni w środku lasu to żenada... nie mówiąc już o dalszym śledztwie:)
Pociąg "Przemytnik" po rozkręceniu połowy pociągu - zatrzymane 3 kg mięsa? "nie zdają sobie sprawy, że plasterek szynki może..." już nie pamiętam co może - sprowadzić ASFa do Polski czy coś.
Korczowa zdaje się? "Rybka lubi pływać", "płyn o zapachu alkoholu" - serio? Może jednak bez takich komentarzy?
Szanuję Waszą pracę ale średnio to wygląda... szczególnie na Podkarpaciu:(
Piszę to ja "Mały przemytnik sała" w moim prywatnym temacie na forum:)
 
Koledzy z Podlasia przy niesprzyjających wiatrach załapią się na zażalenie na czynności... Być może nie zauważyłem ale chyba wszyscy w kominiarkach - co na to k.p.k?
 
Widać że niektórzy za wszelką cenę chcą mieć ujawnienie i być sławnym. Nie na tym to polega.
 
I co Bolo pokażesz legitymację i wejdziesz he he powodzenia. Legitymacja nie uprawnia do automatycznego wejścia czy to na posesję czy do mieszkania, od tego jest nakaz a na legitymację tylko wówczas gdy jest się pewnym że dokonano czynu zabronionego i w celu zatrzymania osób i takie wejście musi zatwierdzić prokuratur w ciągu 7dni
 
Na północy też nie lepiej walą Polaków aż miło bo Rosjanie to turyści nic nie wożą😁😁 a chyba trzy tygodnie temu 130 i niedawno grubo ponad 500 nie paczuszek tylko bloków. Z RTG jak lordy do Polski polacy na kręcenie i dotego pies. Jak tylko f. z psem na pasy all paszport wychodzi im się do Polski nie chce jechać i przy DUTY FREE wykręcają 😁😁
 
I co Bolo pokażesz legitymację i wejdziesz he he powodzenia. Legitymacja nie uprawnia do automatycznego wejścia czy to na posesję czy do mieszkania, od tego jest nakaz a na legitymację tylko wówczas gdy jest się pewnym że dokonano czynu zabronionego i w celu zatrzymania osób i takie wejście musi zatwierdzić prokuratur w ciągu 7dni

Sarkazm nietrafiony.

Zrobiłem kilkaset wjazdów na legitkę, bywało że i 5 jednego dnia, zawsze zatwierdzonych

Owszem, było kilka zażaleń i doniesień o przekroczenie uprawnień, ale wszystko upadło...

Rozumiem że nakazem określasz postanowienie?

A tak dla jasności, to wjazd na legitkę nie jak piszesz, gdy jest się pewnym że dokonano czynu zabronionego, ale gdy ma się uzasadnione podejrzenie i ...

Ale to już sobie doczytasz

A prokurator (nie prokuratur) może je zatwierdzić, albo nie...

Ale to też sobie doczytasz...

Ale w ogóle to masz i miałeś wiele trafnych spostrzeżeń, ale uwierz mi, to samo widzą funkowie...

Albo przynajmniej ich duża część

Pozdrawiam
 
Misiek
Czy na południu po ujawnieniu fajeczki też jest pobierana opłata za zgłoszone paliwo
w wysokości ok. 2.5 PLN za litr
 
Back
Do góry