• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

naliczanie nadgodzin

brr

Użytkownik
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
92
Punkty reakcji
9
Jak w Izbach naliczane są nadgodziny za pracę w dni wolne. Przychodzę do pracy w niedziele na 10 dodzin - ile mi sie nalezy, czy tylko dzień wolny czy może dzien i 2 godziny?
Przychodze na 2 godziny - dostanę cały dzień wolny? Jak to jest w waszych Izbach?
 
brr napisał:
Jak w Izbach naliczane są nadgodziny za pracę w dni wolne. Przychodzę do pracy w niedziele na 10 dodzin - ile mi sie nalezy, czy tylko dzień wolny czy może dzien i 2 godziny?
Przychodze na 2 godziny - dostanę cały dzień wolny? Jak to jest w waszych Izbach?

Sprawa dyskutowana wiele razy i to burzliwie! Rezultat: przychodzisz do pracy w dzień wolny (sobota lub niedziela) np na 12 czy 14 godzin - masz liczone tylko 8 !!! resztę robisz za frajer ;)
przykro mi :(
 
Według inspekcji pracy wystarczy, gdy firma w zamian za nadgodziny w sobotę wyznaczy dzień wolny. Nie ma znaczenia, że zatrudniony go nie odbierze, bo np. zachoruje.... .....cd. art. A czy pracujemy za frajer też nie był bym taki pewien
 
Tych przepisów w izbach NIKT nie ztosuje. Przelicznik 1 do 1, czyli nadal rąbie sie nasze prawa i uprawnienia, OBOJĘTNE JEST TEŻ, CZY NADGODZINY POWSTAŁY PODCZAS DNIA , ŚWIĄT CZY NOCY. 8)
 
Back
Do góry