• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Najwyższa Izba Kontroli analizuje problem wartościowania

NIK.jpg"Najwyższa Izba Kontroli analizuje otrzymane informacje dotyczące problemu wartościowania stanowisk pracy w urzędach i izbach celnych pod kątem ich wykorzystania w kontroli i rozważa możliwość przeprowadzenia kontroli obejmującej zakresem przedmiotowym m.in. zagadnienia poruszane w Pana piśmie" - napisał NIK do NSZZ Solidarność przy IC Wrocław
Pokaż załącznik: odp_NIK (1).PDF
Pokaż załącznik: pismo do NIK.pdf
 
Panie Czesławie , a także Panie Sławku. Bardzo Was szanujemy, za to co robicie dla nas funkcjonariuszy, ale czy ktoś raport NIK w tym kraju potraktuje poważnie? Jest to przykre , że po ponad 20 latach transformacji w państwie zasady demokracji są tak odległe.
 
zgadzam sie w szczegolnosci w okresie tego rzadu gdy minister nie uznaje wyroku sadu...i robi swoje, ku przyzwoleniu swojego szefa, taka to jest przykra rzeczywistosc
 
Widać z tego, że sa usuwane komentarze. Całe to wartościowanie niedługo zacznie spływać do WSA w Warszawie, ciekawe ile tego będzie. Wczoraj dostałem odpowiedż od SSC- 1 KARTKA PAPIERU FORMATU A4 - W KOPERCIE FORMATU A4 !!! To się nazywa GOSPODARNOŚĆ ! Na tej kartce napisali mi, że wszystko jest OK - bo przyjęłem propozycję i nie chciałem się zwolnić !
 
Faktycznie traktują raporty NIK wybiórczo. Tymi które im pasują wymachują, twierdząc że NIK ich zobowiązał, a te które nie pasują ignorują.
Niemniej kontrola NIk jest bardzo ważna i nie będę pisał z jakich powodów. raport NIK to wielka sprawa i można go skutecznie wykorzystać w innych wielu organach
 
Back
Do góry