Nagrody 2021

veni vidi

Użytkownik
Punkty reakcji
39
Podzieliłem zdalne (urlop), 8.800 PLN na 8 osób, po równo, czego od jakiegoś czasu nie lubi kierownictwo, ale chyba jakoś przełknęło. Było hasło, że to premia (nagroda) za II kwartał. I nie jest to dodatek zadaniowy, bo ten będzie osobno płacony. Ponoć było 1.200 PLN na pracownika, ale jak zwykle NUS zabrał stówkę na swoje potrzeby, i dobrze, bo zawsze znajdzie się ktoś kto nie dostał kiedyś za umówioną pracę, a teraz jest okazja, żeby wyrównać zaległe zobowiązania.
na urlopie? a nie masz zastępcy?

fajer

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
56
Mam. Nawet zaproponowałem, żeby pracownicy sami podzielili premię (nagrodę). Nie chcieli. Cóż było robić, trzeba było podzielić. A urlop trochę roboczy. A poza tym antyszczepy i foliarze nie wychodzą dziś na plażę.

fajer

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
56
Zauważyłem pewną prawidłowość, jak tylko pojawi się temat w którym jest mowa o pieniądzach, podwyżkach, nagrodach czy premiach to zaraz na celniczym forum aktywizują się zawodnicy pod tytułem Mały, retronix, fajer, Rey i inni podatkowcy. Chociaż, chyba źle nie zarabiają czego przykładem jest Mały.
Pieniądze to nie wszystko, w życiu trzeba czegoś więcej...
jeszcze więcej pieniędzy.

Mały

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
297
@stefan 123 bo ja nie jestem leniwy i od lat ciężko pracuję. Od dawna się już nie odzywam, a skoro ktoś na forum Rzeszowa zapytał o oszczędności to powiedziałem co wiem. Ale skoro to razi tak zacnych funkcjonariuszy jak Ty to już nie będę się udzielał.

Mały

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
297
@Poganiacz jeśli cytujesz tych, których już nie ma to dlaczego tego nie napiszesz. Nadal się boisz, już nie trzeba.

Do góry