• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór służba cywilna-test preselekcyjny?

Betti026

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam, moze kto wie jakie sa pytania na tescie do Sluzby Celnej ale na pracownika cywilnego? Prosze o jakies wskazowki, niedlugo czeka mnie taki test. Z gory dziekuje.
 
Dziewczyno a po co Ci ta Służba Celna ? Przyjdziesz...nawet się nie obejrzysz a już z Ciebie zrobią eksperta lub w najgorszym przypadku młodszego eksperta i staniesz się przedmiotem zawiści koleżanek i kolegów z 15-20 letnim stażem pracy na stanowiskach młodszego specjalisty:cool:
 
Dziewczyno a po co Ci ta Służba Celna ? Przyjdziesz...nawet się nie obejrzysz a już z Ciebie zrobią eksperta lub w najgorszym przypadku młodszego eksperta i staniesz się przedmiotem zawiści koleżanek i kolegów z 15-20 letnim stażem pracy na stanowiskach młodszego specjalisty:cool:

Widze ze ktos tu nie umie czytac, pytalam o sluzbe cywilna a nie celna.... Pozdrawiam
 
Witam, moze kto wie jakie sa pytania na tescie do Sluzby Celnej ale na pracownika cywilnego?

nie kompromituj się koleżanko...będziesz zatrudniona w SŁUŻBIE CELNEJ jako pracownik cywilny...z tą elokwencją wróżę Ci szybka karierę...

ps. znalezienie odpowiedzi na twoje pytanie zajęło mi w internecie 1 MINUTĘ
 
testy na pracownika cywilnego?
to chyba żart? przecież to stanowiska pomocnicze
albo pomyłka - może chodzi o urzędnika służby cywinej zatrudnionego w służbie celnej?
 
przy okazji - sprawiasz wrażenie wszystko wiedzącej:
Witam wszystkich, w Wawce pytali mnie na rozmowie np. jakie mam cechy charakteru potrzebne do bycia "celnikiem"? oraz banalne pytanie o to kto jest teraz dyr.Izby w Wawie, a i jeszcze co mysle o korupcji i jakie sa jej instrumenty? a poza tym pytaja o to co napisalo sie w CV. W komisji siedza 4 osoby tj, naczelnik UC, naczelnik kadr IC, Dyr. IC lub jego zastepca i 4-ta osoba wyznaczona przez dyr. Pragne wam zaznaczyc to ze jesli przejdziecie wszystkie etapy rekrutacji to nie jest to jednoznaczne z tym ze zostaniecie powolani do sluzby, trzeba jeszcze 3-mce poczekac az was sprawdza w Centralnym Biurze Wieziennictwa w Wawie.Zycze powodzenia. Pozdrawiam.

i rozgoryczonej frustratki :
I znowu zaczela sie preselekcja hm... z gory wiadomo ze ustawione, tylko komedia z tym testem? co w tescie beda pytania np. dot. obslugi sekretarskiej dyr. IC czyli co? jak przelaczyc telefon do Pana Dyr.? Nie rozumiem poco ta komedia? Czy nie lepiej i taniej bloby Panie Dyrektorze przeprowadzic rozmowe kwalifikacyjna po 10min na kazdego kandydata? eh... nie dziwie sie ze coraz czesciej media pisza co sie wyprawia w Sluzbie Celnej i gdyby nie to straszne bezrobocie to i wam Funkcjonariuszom nie byloby komu pomagac bo kazdy by to olal. Jak co to piszcie jakie byly pytania na tescie. Zycze powodzenia tym co nie maja "plecow" zeby chociaz na ponad polowe pytan odpowiedzili dobrze.
 
Wczoraj zobaczyłem wyniki testu "psychologicznego" na mł. specjalistę do oddziałów warszawskich. Nie przeszedłem go. Sorry, ale czy to jest komedia? Niech ktoś dobrze zorientowany upewni mnie, że nabór jest ustawiony bo nie wierzę, że wypadłem poniżej przeciętnej. Był test Ravena na inteligencję - dla mnie prościutki, robiłem wcześniej, oraz 100 pytań badających osobowość i temperament, który robiłem już dwukrotnie wcześniej m.in. do wojska i zostałem uznany za zdolnego do czynnej służby wojskowej, a tu raptem co? To za przeproszeniem co musi wyjść żeby dostać ocenę choćby przeciętną? Wiele zrozumiem, ale nie to że nie przejdę banalnego testu. Gdybym odpadł na rozmowie, ok nie pierwszy nie ostatni raz, ale ten "test" mnie naprawdę zabolał bo znam swoje możliwości.
 
niezbadane sa wyroki niebios panujacych na ciołka,widocznie nie jestes dosc dobry aby z nami pracowac-dobra a teraz na powaznie,pomysl jest bezrobocie,na 1 miejsce jest kilkudziesieciu chetnych,wiec kogo przyjmą do pracy??????????????
 
Słuchaj mi właśnie o to chodzi bo znam realia i wiem jakie jest obłożenie. Tylko czemu robią takie jaja na etapie, którego inteligentny człowiek nie może spieprzyć? Wstyd im zaprosić na rozmowy zbyt wiele osób?
To ja już wolę żeby mi w oczy powiedzieli że nie bo nie, zamiast ukrywać się za pseudo testami. Bo rzecz jasna szczegółowych wyników to ja pewnie nie zobaczę, a chętnie pogadałbym z tą całą panią psycholog cóż takiego spierdzieliłem. Bo poważnie, były to najbanalniejsze ze znanych mi testów, a że zgłębiałem trochę temat to wiem że jest masa trudniejszych - choćby multiselect do Policji.
 
Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego kontynuuję ten dotyczący naboru do Służby Celnej.

Pojawiło się ogłoszenie na stronie IC Warszawa. Poszukują specjalisty Służby Celnej - narazie 1 stanowisko... Czy ktoś zamierza składać podania, jeśli tak zapraszam do dyskusji.

Ps. To będzie moje drugie podejście do Warszawy.

Pozdrawiam
Michał
 
Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego kontynuuję ten dotyczący naboru do Służby Celnej.

Pojawiło się ogłoszenie na stronie IC Warszawa. Poszukują specjalisty Służby Celnej - narazie 1 stanowisko... Czy ktoś zamierza składać podania, jeśli tak zapraszam do dyskusji.

Ps. To będzie moje drugie podejście do Warszawy.

Pozdrawiam
Michał

a masz doświadczenie zawodowe z zakresu czynności operacyjnych?
 
Witam.
Mam pytanie odnośnie nowego naboru do IC Warszawa na mł. spec. SC. Czy służba jest w systemie 8 czy 12 godzinnym? Czym różni się służba w samej izbie od służby w urzędach celnych?
 
Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego kontynuuję ten dotyczący naboru do Służby Celnej.

Pojawiło się ogłoszenie na stronie IC Warszawa. Poszukują specjalisty Służby Celnej - narazie 1 stanowisko... Czy ktoś zamierza składać podania, jeśli tak zapraszam do dyskusji.

Ps. To będzie moje drugie podejście do Warszawy.

Pozdrawiam
Michał
Błąd, nie do Warszawy a do Ciechanowa, poczekaj z trzecim podejsciem jak się zminieni dyrekcja na warszawska, wtedy bedziez mógł powiedziec, że będzie to podejscie do Warszawy.
 
Back
Do góry