Nab贸r funkcjonariusz SCS

Lukaaas

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
15 Czerwiec 2021
Punkty reakcji
1
Powiem szczerze ze moze byc bardzo ciekawie na tej rozmowie...bedzie znow przesiewka....lepsze testy niz rozmowa馃槈

Mii

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
8 Marzec 2021
Punkty reakcji
5
Port w Gdyni jest obs艂ugiwany przez 3 oddzia艂y celne: OC Basen V (PL321010); OC Baza Kontenerowa (PL321030) oraz OC Nabrze偶e Bu艂garskie (PL321070). Te 2 ostatnie oddzia艂y to oddzia艂y z terminalami kontenerowymi. Baza Kontenerowa to BCT; Nabrze偶e Bu艂garskie to GCT. Pod Baz臋 podlega jeszcze Stocznia Wojenna oraz lotnisko w Babich Do艂ach. Basen V to reszta portu od granicy z Nabrze偶em Bu艂garskim a偶 do Nabrze偶a Pomorskiego (tam gdzie cumuje B艂yskawica, Dar Pomorza, Dar M艂odzie偶y, statki 呕eglugi Gda艅skiej w tym"rzygacze" ;)).
Zapraszamy na ka偶dy z oddzia艂贸w. Roboty starczy dla ka偶dego :D
Czy kolega si臋 orientuj臋 je艣li na skierowaniu do medycyny pracy jest zaznaczone praca przy komputerze ale nie ma wpisanie ile godzin czy to b臋dzie praca g艂贸wnie fizyczna , a komputer b臋dzie mniej ni偶 4 h dla tego nie zosta艂o wypisane ile h dziennie?
Jest jeszcze zaznaczone 偶e praca zmianowa.

bdk

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
6 Luty 2021
Punkty reakcji
49
Czy kolega si臋 orientuj臋 je艣li na skierowaniu do medycyny pracy jest zaznaczone praca przy komputerze ale nie ma wpisanie ile godzin czy to b臋dzie praca g艂贸wnie fizyczna , a komputer b臋dzie mniej ni偶 4 h dla tego nie zosta艂o wypisane ile h dziennie?
Jest jeszcze zaznaczone 偶e praca zmianowa.
Hmm... ja na skierowaniu mam przy polu pracy przy komputerze dopisane r臋cznie "pow. 4 godz." ale dalej, na drugiej stronie te偶 zaznaczone "praca zmianowa"... :unsure:
Rejestrowa艂a艣 si臋 ju偶 do przychodni na badanie? Odleg艂e terminy maj膮?
[Edit]: W艂a艣nie si臋 dodzwoni艂em do Euromedicusa na Czechos艂owackiej - pierwszy wolny termin badania to 20 lipca...
馃槸

Ostatnia edycja:

jakubek40

Dobrze znany u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
11 Kwiecie艅 2008
Punkty reakcji
261
Hmm... ja na skierowaniu mam przy polu pracy przy komputerze dopisane r臋cznie "pow. 4 godz." ale dalej, na drugiej stronie te偶 zaznaczone "praca zmianowa"... :unsure:
Rejestrowa艂a艣 si臋 ju偶 do przychodni na badanie? Odleg艂e terminy maj膮?
[Edit]: W艂a艣nie si臋 dodzwoni艂em do Euromedicusa na Czechos艂owackiej - pierwszy wolny termin badania to 20 lipca...
馃槸
Na wszystkich stanowiskach znajduj膮 si臋 komputery tak偶e nie dziwcie si臋. Praca zmianowa nie koliduje w firmie z konieczno艣ci膮 obs艂ugi komputera. Powodzenia m艂odzie偶y馃榾

bdk

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
6 Luty 2021
Punkty reakcji
49
Na wszystkich stanowiskach znajduj膮 si臋 komputery tak偶e nie dziwcie si臋. Praca zmianowa nie koliduje w firmie z konieczno艣ci膮 obs艂ugi komputera. Powodzenia m艂odzie偶y馃榾
No stress. Ja bym by艂 bardziej za pozostawieniem mi po prostu tej pracy zmianowej. Jakie s膮 godziny w porcie, 7-19?

Sylwiaa00120

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
20 Czerwiec 2021
Punkty reakcji
0
Hej :) mam pytanie. Czy mo偶na bra膰 udzia艂 w naborze jednocze艣nie w SG i w SC ? W SG czekam obecnie na testy psychologiczne, a do SC mam zamiar jutro z艂o偶y膰 dokumenty.

Eternitowy

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
7 Lipiec 2020
Punkty reakcji
29
Hej :) mam pytanie. Czy mo偶na bra膰 udzia艂 w naborze jednocze艣nie w SG i w SC ? W SG czekam obecnie na testy psychologiczne, a do SC mam zamiar jutro z艂o偶y膰 dokumenty.
Cytuj膮c pewien autorytet m艂odzie偶y "A mo偶na jak najbardziej, jeszcze jak"

To s膮 osobne post臋powania. Problemem moze byc zalatwianie urlopu lub dogadanie sie z pracodawc膮 zeby miec akurat wolne na wszystkie testy.

dRoopED

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
16 Marzec 2021
Punkty reakcji
3
Jestem po psycho. Generalnie test pisemny 3 cz臋艣ci - 2 cz臋艣ci z serii 1-5 gdzie jeden to bardzo nie a pi臋膰 bardzo tak, jedna kwestionariusz osobowy o rodzinie itd. P贸藕niej rozmowa z psycho. Troch臋 mnie zdenerwowa艂a bo testy pisemne gdzie jest jednak do艣膰 lakonicznie co艣 opisane mo偶na interpretowa膰 r贸偶norodnie. I niestety musia艂em broni膰 swojej interpretacji. Ponadto pani psycholog mia艂a do艣膰 prze艣miewczy stosunek do mojej s艂u偶by w innej firmie mundurowej z czego mnie generalnie do 艣miechu nie by艂o gdy偶 ja zupe艂nie inaczej przedstawi艂em kwestie odej艣cia ze s艂u偶by a pani psycholog oczywi艣ci rzuci艂a podtekst typu " 偶ycie pewne zweryfikowa艂o " no c贸偶 uczucia mieszane - kultura prowadz膮cego rozmow臋 pozostawia艂a jednak nieco do 偶yczenia - No ale mo偶e o to chodzi艂o, 偶eby wyprowadzi膰 mnie z r贸wnowagi. Wyniki na komisji dopiero.

A co do kartek kt贸re dostali艣my z KAS (dot. badania psychologicznego z wynikiem pozytywnym - mo偶ecie sobie darowa膰 - nawet tego nie chcieli ogl膮da膰 :)

Agatka

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
27 Luty 2021
Punkty reakcji
85
Jestem po psycho. Generalnie test pisemny 3 cz臋艣ci - 2 cz臋艣ci z serii 1-5 gdzie jeden to bardzo nie a pi臋膰 bardzo tak, jedna kwestionariusz osobowy o rodzinie itd. P贸藕niej rozmowa z psycho. Troch臋 mnie zdenerwowa艂a bo testy pisemne gdzie jest jednak do艣膰 lakonicznie co艣 opisane mo偶na interpretowa膰 r贸偶norodnie. I niestety musia艂em broni膰 swojej interpretacji. Ponadto pani psycholog mia艂a do艣膰 prze艣miewczy stosunek do mojej s艂u偶by w innej firmie mundurowej z czego mnie generalnie do 艣miechu nie by艂o gdy偶 ja zupe艂nie inaczej przedstawi艂em kwestie odej艣cia ze s艂u偶by a pani psycholog oczywi艣ci rzuci艂a podtekst typu " 偶ycie pewne zweryfikowa艂o " no c贸偶 uczucia mieszane - kultura prowadz膮cego rozmow臋 pozostawia艂a jednak nieco do 偶yczenia - No ale mo偶e o to chodzi艂o, 偶eby wyprowadzi膰 mnie z r贸wnowagi. Wyniki na komisji dopiero.

A co do kartek kt贸re dostali艣my z KAS (dot. badania psychologicznego z wynikiem pozytywnym - mo偶ecie sobie darowa膰 - nawet tego nie chcieli ogl膮da膰 :)
Jak czytalam w interencie to te psycholo偶ki na Wo艂oskiej specjalnie si臋 tak zachowuj膮 bo sprawdzaj膮 jak si臋 zachowujesz w sytuacjach stresowych, pr贸buj膮 wyprowadzi膰 z r贸wnowagi i mog膮 by膰 uszczypliwe. To podobno gra w艂a艣nie aby sprawdzi膰 jak si臋 zachowujesz w takich sytuacjach, czy odburkniesz, czy b臋dziesz spokojny czy zaczniesz si臋 t艂umaczy膰
Mam nadziej臋, 偶e do przodu :)
Umawia艂e艣 si臋 na badania kolejne? My艣la艂am, 偶e najpierw musz膮 Ci poda膰 wynik z psycho aby kontynuowa膰 komisje dalej - przynajmniej tak czyta艂am w post臋powaniu z Gda艅ska 馃樀
Ah i by艂y matryce czy nie, bo s艂ysza艂am r贸藕ne wersje o tych testach i nie wiem jak to robi膮 na Wo艂oskiej?

Ostatnia edycja:

M艂odyJM

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
20 Maj 2021
Punkty reakcji
0
Jak czytalam w interencie to te psycholo偶ki na Wo艂oskiej specjalnie si臋 tak zachowuj膮 bo sprawdzaj膮 jak si臋 zachowujesz w sytuacjach stresowych, pr贸buj膮 wyprowadzi膰 z r贸wnowagi i mog膮 by膰 uszczypliwe. To podobno gra w艂a艣nie aby sprawdzi膰 jak si臋 zachowujesz w takich sytuacjach, czy odburkniesz, czy b臋dziesz spokojny czy zaczniesz si臋 t艂umaczy膰
Umawia艂e艣 si臋 na badania kolejne? My艣la艂am, 偶e najpierw musz膮 Ci poda膰 wynik z psycho aby kontynuowa膰 komisje dalej - przynajmniej tak czyta艂am w post臋powaniu z Gda艅ska 馃樀
Ah i by艂y matryce czy nie, bo s艂ysza艂am r贸藕ne wersje o tych testach i nie wiem jak to robi膮 na Wo艂oskiej?
By艂y matryce, to samo co wcze艣niej w KAS, chyba 偶e kto艣 ju偶 mia艂 do czynienia z psychologiem na Wo艂oskiej i robi艂 takie testy to dostawa艂 po艂ow臋 mniej test贸w do wype艂nienia. Co do kolejnych bada艅 to jak ja np. mam w lipcu badania komisyjne (wed艂ug tego co w mailu dosta艂em) i dopiero tam b臋d膮 wyniki paychologa i dalsze skierowanie na badania.

dRoopED

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
16 Marzec 2021
Punkty reakcji
3
Dok艂adnie. Jak napisa艂 MlodyJM

nowy79

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
11 Luty 2021
Punkty reakcji
22
Ja slyszalrm jeszcze o jakims tescie skojarzen i parzystosci cyfr?

Agatka

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
27 Luty 2021
Punkty reakcji
85
Ja slyszalrm jeszcze o jakims tescie skojarzen i parzystosci cyfr?
Niekt贸re poradnie wykorzystuj膮 testy ms z Policji, tam s膮 owe zadania - ale jak zauwa偶yli艣my, co wojew贸dztwo to psycholog przebiega zupe艂nie inaczej na komisji i nie tylko sam psycholog :p

Ostatnia edycja:

nowy79

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
11 Luty 2021
Punkty reakcji
22

Hej a powiedz mi ile to trwa艂o od pocz膮tku do ko艅ca

Do g贸ry