Nabór funkcjonariusz SCS

Luppiter

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Ok 200 osób złożyło papiery, a coś ze 120 zdało test wiedzy.

Tiar

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanie czy ktoś miał może taka sytuację ze nie mógł się stawić na test wiedzy w dniu zaproponowanym przez dział rekrutacji

Anecz

Użytkownik
Punkty reakcji
11
Otrzymałam informację o teście wiedzy 12 lutego:) Stresik jest, ale miejmy nadzieję, że pytania nie będą trudne. Ciekawe ile osób będzie brało udział w drugim etapie.

zacid

Użytkownik
Punkty reakcji
11
No właśnie raczej bardzo malo :p
Część zrezygnuje sama, bo coś nie pasuje / zmieniły sie plany / dostali sie do innej służby/ itd...
Cześć odpadnie, a to juz teraz czy na sprawnościowych, sporym sitem będą lekarze.
Ostatecznie z pośród tych co przejdą caly proces kwalifikacyjny obawiam sie, ze bedzie juz taka garstka, ze nie wezmą najlepszych a poprostu tych którzy sie ostali :D

Patrycja2000

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Mogę na priv , jak odp na te pytania ;)
1jesteś wesoły-
2. łatwo mnie rozmieszyc -
3. Często rozpiera mnie energia -
4. Gdy mam dobry sposób na coś ,trzymam się go-
5. wolę iść własną drogą ,niż być przywódca-
6. Coś z poezja-

Bambi

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
Może i nie wszyscy przeszli sprawnosciowke ,ale na psychologicznych jest dużo osób-testy rozłożone na cały ten tydzień

Bambi

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
A wyniki mają być w pierwszym tygodniu marca

Bambi

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
Ten etap będzie polegał tylko na teście, tak ? Czy będziemy też rozmawiać z psychologiem ?
Tylko test pisemny- na początek metryce ravena 30 minut a później test osobowości bez limitu czasowego 60 pytań ale z tego ciężko się raczej przygotować

Anecz

Użytkownik
Punkty reakcji
11
No właśnie raczej bardzo malo :p
Część zrezygnuje sama, bo coś nie pasuje / zmieniły sie plany / dostali sie do innej służby/ itd...
Cześć odpadnie, a to juz teraz czy na sprawnościowych, sporym sitem będą lekarze.
Ostatecznie z pośród tych co przejdą caly proces kwalifikacyjny obawiam sie, ze bedzie juz taka garstka, ze nie wezmą najlepszych a poprostu tych którzy sie ostali :D
Dużo się przygotowywałeś do testu wiedzy?

Do góry