• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z dnia 29 października 2019

Warmiak

Aktywny użytkownik
Dołączył
10 Grudzień 2019
Posty
110
Punkty reakcji
29
Witam. Czy moze ktos dostał już wyniki z rozmowy kwalifikacyjnej, które odbyły się 5-7 lutego w Olsztynie?
 
Ostatnia edycja:
Hej Warmiak, rozmowa kwalifikacyjna do przodu? :) Jak u Ciebie wygląda sprawa z komisją lekarską, na jakim jesteś etapie? Chyba panuje małe zamieszanie w tej kwestii ;)
 
Hej super że piszesz. Ja w piątek w IAS jak podawałem ABO to zarejestrowałem się niby na 18 marca. Ale w komisji jeszcze nic nie wiedzą. A jak u Ciebie?
 
Cześć, też jestem z tego naboru. Ja w tamtym tygodniu, zgodnie z informacją z maila z izby, pojawiłem się się w wyznaczonym miejscu w szpitalu mswia, otrzymałem zwykłą kartkę z datą na 07.05.2020 r. Szczerze mówiąc trochę się zdziwiłem, Pani powiedziała, że w ten dzień mam przyjść, zostane przez nią przebadany, a później skieruje mnie do lekarza medcyny pracy, który dopiero wtedy wyda mi obiegówkę... Po dwóch dniach dostałem telefon z izby, że udalo się wynegocjować wcześniejsze terminy, teoretycznie miałem zgłosić się dziś rano po obiegówkę, ale.. wczoraj znowu skontaktowała się ze mną izba z informacją, że jednak mam przyjść w czwartek na rozmowę z psychiatrą i jeśli wszystko będzie ok, dostanę obiegówkę.
 
Byłem dziś w komisji po czym dostałem skierowanie do psychiatry (którego miałem mieć w ten sam dzień) po czym dostałem termin na 19.03. Więc jeszcze poczekamy.
 
O kurczę. To trochę przegięcie.
Nie miałeś nawet krwi i pewnie obiegowki też nie dali? Ja mam niby na 18.03 się stawić o 7 rano na komisji, ciekawe jak będzie.
 
Na komisji usłyszałem że jakieś przepisy się zmieniły i żebyśmy otrzymali obiegówkę do dalszych badań musimy mieć pozytywna opinie psychiatry/psychologa. Znając życie i to co się dzieje wokół tej komisji to po psychiatrze dostaniemy skierowanie do psychologa a po psychologu dopiero obiegówkę.

Mam nadzieję że się myślę i będzie to o wiele szybciej :D
 
Oj chłopaki nie nastawiajcie się zbyt pozytywnie. Dziś stawiłam się z decyzją psychiatry po obiegówkę i był problem żeby ją wydali. Dopiero po małej awanturze wydali 3 osobom A resztę zaprosili na inne dni. 3 dziewczyny się zawzięły, czekały do 13 i w końcu im wydali. Jak już wywalczycie te obiegówki to będzie z górki. Całą obiegówkę w 1 dzień da się wypełnić tylko się trochę nabiegacie.
 
Nie. Tylko psychiatra. Psycholog to widzenie zmierzchowe bez innych testów. Jak tylko dostaniecie obiegówki to tam gdzie psychiatra w gabinecie nr 10 sięzapisujcie bo na to trzeba czekać.
 
Poza tym ludzie, którzy dziś dostali obiegówki nie latali po lekarzach jak my tylko musieli się rejestrować do specjalistów. Więc cały proces potrwa dłużej. Mnie to na szczęście ominęło i w jeden dzień wszystko załatwiłam. W komisji jest jedna baba strasznie cięta na SCS i robi wszystko żebyśmy mieli jak najbardziej pod górkę.
 
Mnie przydzielili na Grzechotki czyli tak jak chciałem. Ale zaczynam dopiero od wrzesnia ponieważ muszę zakończyć swój dotychczasowy stosunek pracy.
 
Back
Do góry