• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

morfeuszXD

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Grudzień 2019
Posty
13
Punkty reakcji
1
Cześć, dostał ktoś już informację o pierwszym etapie postępowania w związku tym naborem na 30 etatów w stanowiskach specjalistycznych z dnia 16 października 2019 r. Bo termin składania minął już 8.11.2019 a ja do dzisiaj nie dostałem żadnego info i się zastanawiam czy czegoś źle nie wypełniłem.
 
Mam pytanie, bo przygotowuję się do testu wiedzy (do policji było jakoś łatwiej, hah :p). Przeczytałem sobie ustawę o KAS(skupiłem się na strukturze organizacyjnej i poszczególnych komórkach), przerabiam sobie przykładowy test ze strony KAS (100 pytań), no i w planach mam jeszcze ustawę o Służbie Celnej. Czy taki zestaw będzie dobry do nauki, żeby minimalnie zaliczyć? Kolejne pytanie, bo w tym teście ze strony KAS odnoszą się do danych z 2007 r., czy ktoś kto pisał w poprzednich latach owy test może mi powiedzieć na jakim okresie bazować(Stopy bezrobocia, inflacje itp.). Dziękuję za pomoc!
 
Ciekawe ile osób zaprosili na test >>??
Na stronie Izby w Rzeszowie znalazłem takie coś "Praca w strukturach Służby Celno- Skarbowej w woj. podkarpackim od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. W ogłoszonym poprzednio naborze, o 30 wolnych miejsc pracy, walczy obecnie ponad pół tysiąca osób." Także możliwe, że będzie nas dosyć sporo.
 
O rzesz, to trochę sporo, będzie duża konkurencja w takim układzie :D

@Edit;
Dane są z 18 listopada, więc trzeba je brać z przymrużeniem oka, zważmy uwagę na to ile osób odpadnie na etapie weryfikacji dokumentów, ile osób odpadnie przez to że w pracy nie dostanie wolnego, no i ile osób odpadnie przez to że się nie wstawi z własnego powodu :)
 
Ostatnia edycja:
Ja byłam już na testach do SC-S, ale nigdy nie brałam udziału w naborze do policji, więc nie odpowiem na to pytanie 😁
 
Back
Do góry