• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Muzyczka nie czekaj co odpisza inni.poszukaj tabele norm i tyle.nie wiem czy dobra znalazlem ale tam trzeba zrobic min 4 dla 40+ i 6 dla 20+.wiec uwazam ze nie jest to problem jakis.i pompki wg mojej wiedzy wszyscy robia takie same. Wg ustawy nie ma kobiety i mezczyzny funkcjonariusza tylko jest funkcjonariusz - kobieta oraz funkcjonariusz mezczyzna czyli zasady egzaminu sa identyczne.nie stresuj sie tylko pocwucz a wierze se dasz rade.trzymsm kciuki za pomyslny egzamin.pozdrawiam
No niestety nie, kobiety mają damskie, mężczyżni normalne pompki (więc jednak wychodzi rozgraniczenie płciowe, to samo z biegiem).
 
No niestety nie, kobiety mają damskie, mężczyżni normalne pompki (więc jednak wychodzi rozgraniczenie płciowe, to samo z biegiem).
Moze masz racje.ale nigdzie nie znalazlem tego ze kobiety moga robic inne pompki.co do biegu to jest inny tylko dystans.nic wiecej.a tu ewentualnie dziwne ze ustawodawca np.nie zamienil pompek na np rzut pulka lekarska dla kobiet i byla by sprawa zalatwiona :)
 
Napuszccuue Ci co byli jak to wygladalo
Tak jak wytyczne, przeczytali nam jak mamy to robić, ewentualnie przed ćwiczeniem można było dopytać. I tyle. Nie jest to ciężkie, do zrobienia. Był podział na grupy o 9 były kobiety, na 12 chyba mężczyźni. W każdym razie w 2h zamieściliśmy się. Pompki i brzuszki dwójkami wchodziłyśmy z podziałem wiekowym. Bieg 8 osób na torze również z podziałem wiekowym. Chyba wszystkie przeszłyśmy. Jest to do zrobienia, faktycznie nie jest to takie straszne jak początkowo wydawało mi się.
 
Moze masz racje.ale nigdzie nie znalazlem tego ze kobiety moga robic inne pompki.co do biegu to jest inny tylko dystans.nic wiecej.a tu ewentualnie dziwne ze ustawodawca np.nie zamienil pompek na np rzut pulka lekarska dla kobiet i byla by sprawa zalatwiona :)
Jest w rozporządzeniu w opisie ćwiczenia, kobiety z kolanami z podporem o podłoże - wiem co robiłam ;)
Dlaczego mieliby zamienić na piłkę lekarską? Ta sama dyscyplina (szkoda tylko, że się zmieniło iż kobiety nie wykonują identycznych pompek co mężczyźni jak to było jeszcze bodajże w zeszłym roku)
 
Masz racje Agatka.jest ,ze kobiety z kolanami z podporem o podloge.wiec tak powiem ,,kobitki,, macie latwiej na sprawnosciowce.tylko co dalej w sluzbie.jak bedzie taktyka i technika interwencji? Spb? Itd.trzeba bedzie kondyche podciagnac.No ale to juz pozniej trzeba bedzie sie martwic
 

Attachments

  • Screenshot_20210608-114538.png
    Screenshot_20210608-114538.png
    1,2 MB · Wyświetleń: 165
Dzięki. Rzeczywiście nie są wygórowane. Nie byłam wczoraj w Lublinie i tak się zastanawiam jak wygląda ten egzamin. Trochę już wiem dzieki waszym odpowiedziom. Będę czekac na kolejny nabór i probowac
 
Dzięki. Rzeczywiście nie są wygórowane. Nie byłam wczoraj w Lublinie i tak się zastanawiam jak wygląda ten egzamin. Trochę już wiem dzieki waszym odpowiedziom. Będę czekac na kolejny nabór i probowac
Nie tak strasznie także nie ma czego się bać ;) warto trochę się przygotować, żeby chociaż na to minimum zrobić ale wszystko jest do zrobienia. Powodzenia :)
 
Wiem że będę w Gdyni w porcie, najprawdopodobniej od 1 lipca bo chcą by było więcej osób . Pewnie chodzi o szkolenia itp łatwiej będzie wysłać grupę osób niż każdego pojedynczego i każdy w innym terminie by miał zaczynać. A ty gdzie będziesz?
U mnie podobnie - Gdynia port, rozpoczynam z początkiem sierpnia, bo muszę zaczekać do końca okresu wypowiedzenia u obecnego pracodawcy.
 
Back
Do góry