• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Od razu, bez podanej ilości punktów.
Jak sie pozytywnie dostaniesz to tak, jeżeli nie i jest to wynik negatywnej rozmowy to nie dostajesz punktów a tylko Ci dziekują
A ja pisałam o tym jak pozytywnie przejdziesz rozmowę ale nie dostaniesz sie do kolejnego etapu bo byli od Ciebie lepsi ;)
Według informacji na forum - juz było to poruszane - ludzie mimo pozytywnej rozmowy nie dostawali sie do komisji lekarskiej przez wzgląd na to, iż suma punktów z poprzednich etapów No była mierna i mieli lepszych kandydatów
Wtedy podają Ci ilość punktów aby przy próbie podjęcia sie kolejnego przystąpienia wiedzieć jakie mniej więcej ma sie szanse
Ale to tylko w przypadku pozytywnego zaliczenia, w przypadku negatywnego nie podają Ci punktów
 
Jak sie pozytywnie dostaniesz to tak, jeżeli nie i jest to wynik negatywnej rozmowy to nie dostajesz punktów a tylko Ci dziekują
A ja pisałam o tym jak pozytywnie przejdziesz rozmowę ale nie dostaniesz sie do kolejnego etapu bo byli od Ciebie lepsi ;)
Według informacji na forum - juz było to poruszane - ludzie mimo pozytywnej rozmowy nie dostawali sie do komisji lekarskiej przez wzgląd na to, iż suma punktów z poprzednich etapów No była mierna i mieli lepszych kandydatów
Wtedy podają Ci ilość punktów aby przy próbie podjęcia sie kolejnego przystąpienia wiedzieć jakie mniej więcej ma sie szanse
Ale to tylko w przypadku pozytywnego zaliczenia, w przypadku negatywnego nie podają Ci punktów
Zaliczyłam rozmowę kwalifikacyjną ale mnie nie wybrali i nie otrzymałam ilości punktów uzyskanych. Po prostu napisali, jeżeli w ciągu 12miesiecy będzie jakiś nabór to mogę składać dokumenty i tylko kwestionariusz osobowy mam złożyć resztę mam zaliczone z racji tego naboru.
 
Zaliczyłam rozmowę kwalifikacyjną ale mnie nie wybrali i nie otrzymałam ilości punktów uzyskanych. Po prostu napisali, jeżeli w ciągu 12miesiecy będzie jakiś nabór to mogę składać dokumenty i tylko kwestionariusz osobowy mam złożyć resztę mam zaliczone z racji tego naboru.
To w takim razie jest to zależne od izby, bo z tego co przekazywane miałam z ias z Warszawy to punktację podawali. Możliwe, że to jest clue w tym wszystkim 😇
 
Czy Ktoś z Was ma namiar na lekarza lub miejsce w Lublinie gdzie bez problemu wydadzą zaświadczenie do TSF?
Niestety mój lekarz rodzinny nie chce mi wydać zaświadczenia.
 
Dzwonili do mnie z kadr i uzgodniliśmy że pod koniec mojego okresu wypowiedzenia dogadamy szczegóły przyjęcia i lekarza medycyny pracy. Kandydowałem do Gdyni i o Gdynię prosiłem na rozmowie kwalifikacyjnej. A jak tam u Ciebie? Wiesz już gdzie i kiedy?
Wiem że będę w Gdyni w porcie, najprawdopodobniej od 1 lipca bo chcą by było więcej osób . Pewnie chodzi o szkolenia itp łatwiej będzie wysłać grupę osób niż każdego pojedynczego i każdy w innym terminie by miał zaczynać. A ty gdzie będziesz?
 
Czy już wiecie gdzie będziecie ? Ja wiem że będę w porcie ale nic więcej niestety nie wiem...
 
Muzyczka nie czekaj co odpisza inni.poszukaj tabele norm i tyle.nie wiem czy dobra znalazlem ale tam trzeba zrobic min 4 dla 40+ i 6 dla 20+.wiec uwazam ze nie jest to problem jakis.i pompki wg mojej wiedzy wszyscy robia takie same. Wg ustawy nie ma kobiety i mezczyzny funkcjonariusza tylko jest funkcjonariusz - kobieta oraz funkcjonariusz mezczyzna czyli zasady egzaminu sa identyczne.nie stresuj sie tylko pocwucz a wierze se dasz rade.trzymsm kciuki za pomyslny egzamin.pozdrawiam
 
Back
Do góry