• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Co to za wymagania?Co chcą z SCS zrobić super służbę specjalną? Do czego? Żeby kręcić samochody na granicy.
 
Hej, jestem ciekawa czy juz cos ruszyło do przodu z naborem. Dostaliście juz informacje o teście wiedzy? Kwestionariusz i papiery byly do 19 marca, nie ma zadej informacji.
Czy tylko ja cos źle wypełniłam i odrzucili mnie po prostu.
Dzięki za info!
Pozdrawiam.
Hej, jestem z tego samego naboru. Szczerze mówiąc już się bałam, że tylko do mnie nic nie piszą 😅 ale cóż. Już na pierwszym etapie uczą cierpliwości 😆
 
Witajcie,
wczoraj odebrałem skierowanie do RKL w Wawie. Ale oczywiście są problemy jakieś. Pani w Poliklinice powiedziała, że mają najbliższe terminy dopiero na czerwiec. zobaczymy jak to bedzie. pozdrawiam
 
Witajcie,
wczoraj odebrałem skierowanie do RKL w Wawie. Ale oczywiście są problemy jakieś. Pani w Poliklinice powiedziała, że mają najbliższe terminy dopiero na czerwiec. zobaczymy jak to bedzie. pozdrawiam
Właśnie ja dzisiaj ide po skierowanie i teraz to trochę mnie przeraziło, że to aż tak odległy termin
 
Back
Do góry