• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Ja już po pierwszym badaniu. Spędziłemem dzisiaj w szpitalu około 5 godzin, a załatwiłem tylko wizytę u psychologa... Psychiatra najwcześniej w czwartek, po zaopiniowaniu przez psychologa, a że w czwartek muszę być akurat w pracy, to kolejna wizyta w szpitalu w przyszły poniedziałek... Do psychiatry są dużo większe kolejki (które widziałem dzisiaj), niż do psychologa, więc zapowiada się znowu pół dnia w plecy do jednego lekarza...
Sama wizyta była wg mnie gorsza od naszych wewnętrznych psychotestów w SCS. Trzeba się przygotować na parę ładnych godzin testów, czekania, kolejek, itp. Radzę być wcześnie rano. Samych testów jest łącznie 4. Do tego spory kwestionariusz osobowy i na koniec rozmowa z psychologiem.
 
Ja już po pierwszym badaniu. Spędziłemem dzisiaj w szpitalu około 5 godzin, a załatwiłem tylko wizytę u psychologa... Psychiatra najwcześniej w czwartek, po zaopiniowaniu przez psychologa, a że w czwartek muszę być akurat w pracy, to kolejna wizyta w szpitalu w przyszły poniedziałek... Do psychiatry są dużo większe kolejki (które widziałem dzisiaj), niż do psychologa, więc zapowiada się znowu pół dnia w plecy do jednego lekarza...
Sama wizyta była wg mnie gorsza od naszych wewnętrznych psychotestów w SCS. Trzeba się przygotować na parę ładnych godzin testów, czekania, kolejek, itp. Radzę być wcześnie rano. Samych testów jest łącznie 4. Do tego spory kwestionariusz osobowy i na koniec rozmowa z psychologiem.
Matko, No nie powiem myslalam, że jednego dnia obskoczy sie przynajmniej 3 lekarzy...
A testy to pewnie Raven, pytania na osobowość?
Ale rozmowa do przodu rozumiem, zdolny haha? ☺️
 
Matko, No nie powiem myslalam, że jednego dnia obskoczy sie przynajmniej 3 lekarzy...
A testy to pewnie Raven, pytania na osobowość?
Ale rozmowa do przodu rozumiem, zdolny haha? ☺️
Raven ten z książeczki, osobowość (240 pytań), test liczb parzystych i nieparzystych, test na zwięzłe określenie danego słowa, test na znalezienie cechy wspólnej dwóch słów.
Opinia n/t mojej osobowości zostanie wydana przez psychologa w środę. Niestety nie jest dla mnie do wglądu, jest dla kolejnych lekarzy i komisji...
Mam nadzieję, że dalej będzie już trochę szybciej.
 
Ostatnia edycja:
Hej, jestem ciekawa czy juz cos ruszyło do przodu z naborem. Dostaliście juz informacje o teście wiedzy? Kwestionariusz i papiery byly do 19 marca, nie ma zadej informacji.
Czy tylko ja cos źle wypełniłam i odrzucili mnie po prostu.
Dzięki za info!
Pozdrawiam.
 
Raven ten z książeczki, osobowość (240 pytań), test liczb parzystych i nieparzystych, test na zwięzłe określenie danego słowa, test na znalezienie cechy wspólnej dwóch słów.
Opinia n/t mojej osobowości zostanie wydana przez psychologa w środę. Niestety nie jest dla mnie do wglądu, jest dla kolejnych lekarzy i komisji...
Mam nadzieję, że dalej będzie już trochę szybciej.
Test liczb parzystych? Cos trudnego?
 
Ja już po pierwszym badaniu. Spędziłemem dzisiaj w szpitalu około 5 godzin, a załatwiłem tylko wizytę u psychologa... Psychiatra najwcześniej w czwartek, po zaopiniowaniu przez psychologa, a że w czwartek muszę być akurat w pracy, to kolejna wizyta w szpitalu w przyszły poniedziałek... Do psychiatry są dużo większe kolejki (które widziałem dzisiaj), niż do psychologa, więc zapowiada się znowu pół dnia w plecy do jednego lekarza...
Sama wizyta była wg mnie gorsza od naszych wewnętrznych psychotestów w SCS. Trzeba się przygotować na parę ładnych godzin testów, czekania, kolejek, itp. Radzę być wcześnie rano. Samych testów jest łącznie 4. Do tego spory kwestionariusz osobowy i na koniec rozmowa z psychologiem.
To nie żart?!?
K..., odeszła połowa składu, COVID ,,trzepie'' strategiczne miejsca, dosłownie nie ma komu robić, a Ci tu jakieś konkursy jak do ,,NASA'' urządzają?!? No to całkiem mocna i decyzyjna ta ,,nowsza-nowa'' władza, która ma ponoć lepsiejszą strategię od tamtej, która jej nie miała w ogóle.. DNO.
 
To nie żart?!?
K..., odeszła połowa składu, COVID ,,trzepie'' strategiczne miejsca, dosłownie nie ma komu robić, a Ci tu jakieś konkursy jak do ,,NASA'' urządzają?!? No to całkiem mocna i decyzyjna ta ,,nowsza-nowa'' władza, która ma ponoć lepsiejszą strategię od tamtej, która jej nie miała w ogóle.. DNO.
Sam bym chciał żeby to był jakiś żart...
 
Hej :)
Składałam dokumenty w innym naborze, a termin ich złożenia kończył się 16 marca. Do tego czasu nie dostałam żadnej odpowiedzi. Myślę, że niedługo powinnyśmy dostać jakieś informację, a jeśli chodzi o niekompletną dokumentację lub źle wypełniony kwestionariusz to powinna być też odpowiedź o nieprzyjęciu czy niezakwalifikowaniu się. Tak mi się wydaje :)
 
Hej :)
Składałam dokumenty w innym naborze, a termin ich złożenia kończył się 16 marca. Do tego czasu nie dostałam żadnej odpowiedzi. Myślę, że niedługo powinnyśmy dostać jakieś informację, a jeśli chodzi o niekompletną dokumentację lub źle wypełniony kwestionariusz to powinna być też odpowiedź o nieprzyjęciu czy niezakwalifikowaniu się. Tak mi się wydaje :)
Dziękuję za odpowiedz. ☺️
Napisałam do IAS w tej sprawie, dostalam odpowiedź, ze obecnie z powodu koronawirusa i obostrzeń panujących w kraju nie są w stanie przeprowadzić testu wiedzy. Prosza o cierpliwość 😀
 
Dzisiejsze badania mam za sobą, było dokładnie to co @bdk napisał.
Wejście jest od strony ulicy Wesołej dla tych którzy mają się udać do MSWIA na kartuskiej.
Mi wszystko zajęło dokładnie 5 godzin i 5 minut. Ale jak ktoś się spręży to pewnie w 4h ogarnie. Testów sporo i pod koniec możecie odczuwać zmęczenie, mnie przynajmniej już głowa bolała pod koniec ;)
Ogromny kwestionariusz 240 pytań, powtarzały się pytania z poprzedniego etapu rekrutacji. W teście na zwięzłość słowa będziecie musieli przytoczyć definicję danego słowa. Na przykład słowo "zarozumiały" i musicie zdefiniować co to znaczy.
Sam test z matryc moim zdaniem prostszy niż to co mieliśmy w poprzednim etapie rekrutacji, więc skoro ktoś dotarł do tego momentu to i z tym powinien sobie poradzić. Rozmowa z psychologiem była ostatnia i przypominała rozmowę kwalifikacyjną. Czemu akurat SCS, radzenie sobie ze stresem, ambicje na przyszłość, parę pytań personalnych.
 
Back
Do góry