• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Szybciej odpadniemy przez niedopełnienie spraw formalnych :p
Trochę słabo nas generalnie traktują pod tym względem. Już tutaj wcześniej inni to pisali, ale to nie jest poważne, że ludzie muszą sobie brać wolne, potem jednak na inny dzień, bo testu psychologicznego nie ma, ale za to będzie sprawnościowy z tygodniem wyprzedzenia, aha - i załatwcie sobie w tych covidowych czasach szybko zaświadczenie lekarskie.
 

Czyli osoba żądająca takiego zaświadczenia jest winna minimum przekroczenie uprawnień...
 
Dzwoniłem do trzech placowek i wszedzie odmowy :D Nie uśmiecha mi się dopłacać do naboru i chyba z niego zrezygnuje :)
 
Ja napisałem maila do swojej przychodni, zadzwonila moja Pani doktor, dostałem skierowanie na badania krwi po czym mam sie do niej zgłosić i wypisze... niby spoko ale troche czasu mi to twraz skomplikuje :D
 
Komedia... 8 stron o niczym, a jarają się, jakby szli do normalnej, poważnej pracy, zluzujcie gimbazowe hormony... Ostatnio nawet śmieliśmy się na oddziale, że teraz nowi mają przerąbane- siadaj loguj się, nikt was roboty nie nauczy 😁
 
Komedia... 8 stron o niczym, a jarają się, jakby szli do normalnej, poważnej pracy, zluzujcie gimbazowe hormony... Ostatnio nawet śmieliśmy się na oddziale, że teraz nowi mają przerąbane- siadaj loguj się, nikt was roboty nie nauczy 😁
Żalisz się waćpan czy chwalisz?
 
Hej, dostaliście wyniki z testu psychologicznego? Dostałam dziś, wynik negatywny i przyznam, że bardzo się zawiodłam i nie wiem dlaczego, myślałam, że poszło dobrze...
 
To
Komedia... 8 stron o niczym, a jarają się, jakby szli do normalnej, poważnej pracy, zluzujcie gimbazowe hormony... Ostatnio nawet śmieliśmy się na oddziale, że teraz nowi mają przerąbane- siadaj loguj się, nikt was roboty nie nauczy

Komedia... 8 stron o niczym, a jarają się, jakby szli do normalnej, poważnej pracy, zluzujcie gimbazowe hormony... Ostatnio nawet śmieliśmy się na oddziale, że teraz nowi mają przerąbane- siadaj loguj się, nikt was roboty nie nauczy 😁
Obys nie był opiekunem tej niby gimbazy ;)
 
Matryca okej, ale na części E już byłam częściowo zmęczona.
Czułam że będzie dobrze, ale pewności nie miałam. Za to testu kompetencji się obawiam, bo nie wiem czego się spodziewać
 
Back
Do góry