• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

W rozporządzeniu jest napisane „Sposób wykonania: Z podporu, leżąc przodem (kobiety z oparciem kolan o podłoże), ćwiczący (na sygnał prowadzącego) ugina ręce w stawach łokciowych i barkowych tak, aby znalazły się co najmniej na wysokości łokci (tułów wyprostowany), po czym dokonuje wyprostu, aż do uzyskania pozycji wyjściowej (pełny wyprost w stawach łokciowych).”, niestety w mailu nie ma informacji, czy kobiety będą mogły wykonać ćwiczenie z oparciem kolan. Czy ktoś z Was wie, jak to będzie w rzeczywistości?
 
W rozporządzeniu jest napisane „Sposób wykonania: Z podporu, leżąc przodem (kobiety z oparciem kolan o podłoże), ćwiczący (na sygnał prowadzącego) ugina ręce w stawach łokciowych i barkowych tak, aby znalazły się co najmniej na wysokości łokci (tułów wyprostowany), po czym dokonuje wyprostu, aż do uzyskania pozycji wyjściowej (pełny wyprost w stawach łokciowych).”, niestety w mailu nie ma informacji, czy kobiety będą mogły wykonać ćwiczenie z oparciem kolan. Czy ktoś z Was wie, jak to będzie w rzeczywistości?
Skoro w mailu odsyłają do rozporządzenia to czemu mieliby Cię oszukać na teście i kazać Ci robić bez podpierania? :)
 
Ja mam 04.03.2021 na 11:15 (ciekawe po co pomieszali numerki). Lipa z bieganiem na sali 40x20 m bo pewnie większość trenuje na otwartym powietrzu i przestrzeni, na której nie trzeba co 40 m robić zakrętów po 90°. Specjalistą żadnym od biegania nie jestem, ale chyba trochę prędkości się przez to wytraca... 😕
 
Ostatnia edycja:
Czy ktoś już asekuracyjnie ogarnął sobie wcześniej to zaświadczenie lekarskie? Z doświadczenia wiem, że lekarze rodzinni niestety niechętnie wydają zaświadczenia pod kątem uprawiania sportu :/, ale może w tym przypadku nie robią problemów?
 
Czy ktoś już asekuracyjnie ogarnął sobie wcześniej to zaświadczenie lekarskie? Z doświadczenia wiem, że lekarze rodzinni niestety niechętnie wydają zaświadczenia pod kątem uprawiania sportu :/, ale może w tym przypadku nie robią problemów?
Ja mam zaświadczenie od rodzinnego, dostałam bez niczego.
 
Ja jutro idę do rodzinnego, ciekawe co powie i czy nie każe robić jakichś dodatkowych badań...

Właśnie byłem pobiegać (3 raz w przeciągu tygodnia). Ścieżka rowerowa, droga prawie prosta, z lekkim spadkiem. Kilometr zrobiony w 5:35. Na powrocie, pod górkę niestety już gorzej... Jest co poprawiać, ciekawe czy starczy czasu. Nie widzę tego na sali 😕
 
Ostatnia edycja:
Looo ja w ogóle nie biegam... myślałem, ze to na luzie bedzie... od czasu jak zamknęli siłownię kupiłem sobie do domu lawczke i stojaki, troche sprzętu i nakładu juz miałem i tylko siłowo ćwiczę.
To juz wiem kogo będę sie trzymać w trakcie biegu :D
Nie ważne gdzie bedziemy biegać, wazne kto mierzy czas :p
 
o i dupa lekarz rodzinny ie wystawi zaświadczenia o braku przeciwskazań. Może wystawić tylko,że człowiek jest zdrowy....
 
Ja już po wizycie u rodzinnego i zaświadczenie jest 🙂 nawet nic nie musiałem płacić.
 
Mi też rodzinna dziś nie chciała wystawić, przed chwilą miałam "teleporadę"... Będę próbować jeszcze do innej. Generalnie oni mogą wystawiać te zaświadczenia, ale nie chcą :/... Ja od paru lat potrzebuję zaświadczenia o zdolności do uprawiania sportu i czasem się udaje wyprosić, czasem nie i muszę płacić grubą kasę u lekarza sportu :/. A teraz dodatkowo czas goni...
 
Back
Do góry