Nab贸r 2020 Gda艅sk

bdk

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
6 Luty 2021
Punkty reakcji
37
Ja ju偶 po wizycie u rodzinnego i za艣wiadczenie jest 馃檪 nawet nic nie musia艂em p艂aci膰.

ap2110

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
23 Listopad 2020
Punkty reakcji
6
Mi te偶 rodzinna dzi艣 nie chcia艂a wystawi膰, przed chwil膮 mia艂am "teleporad臋"... B臋d臋 pr贸bowa膰 jeszcze do innej. Generalnie oni mog膮 wystawia膰 te za艣wiadczenia, ale nie chc膮 :/... Ja od paru lat potrzebuj臋 za艣wiadczenia o zdolno艣ci do uprawiania sportu i czasem si臋 udaje wyprosi膰, czasem nie i musz臋 p艂aci膰 grub膮 kas臋 u lekarza sportu :/. A teraz dodatkowo czas goni...

ddkuba

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
27 Stycze艅 2020
Punkty reakcji
1
Szybciej odpadniemy przez niedope艂nienie spraw formalnych :p

ap2110

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
23 Listopad 2020
Punkty reakcji
6
Szybciej odpadniemy przez niedope艂nienie spraw formalnych :p
Troch臋 s艂abo nas generalnie traktuj膮 pod tym wzgl臋dem. Ju偶 tutaj wcze艣niej inni to pisali, ale to nie jest powa偶ne, 偶e ludzie musz膮 sobie bra膰 wolne, potem jednak na inny dzie艅, bo testu psychologicznego nie ma, ale za to b臋dzie sprawno艣ciowy z tygodniem wyprzedzenia, aha - i za艂atwcie sobie w tych covidowych czasach szybko za艣wiadczenie lekarskie.

bolo1999

Dobrze znany u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
25 Luty 2008
Punkty reakcji
1 174
Miasto
warmia

ap2110

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
23 Listopad 2020
Punkty reakcji
6
Jestem po teleporadzie u innej lekarki i znowu odmowna decyzja, masakra jaka艣 :/...

ddkuba

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
27 Stycze艅 2020
Punkty reakcji
1
Dzwoni艂em do trzech placowek i wszedzie odmowy :D Nie u艣miecha mi si臋 dop艂aca膰 do naboru i chyba z niego zrezygnuje :)

zacid

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
20 Grudzie艅 2020
Punkty reakcji
11
Ja napisa艂em maila do swojej przychodni, zadzwonila moja Pani doktor, dosta艂em skierowanie na badania krwi po czym mam sie do niej zg艂osi膰 i wypisze... niby spoko ale troche czasu mi to twraz skomplikuje :D

Smike1

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
12 Luty 2021
Punkty reakcji
2
Dziwne przychodnie macie, mi od r臋ki wypisali tylko, 偶e za 50z艂 do kieszeni :D

m艂speclat67

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
10 Stycze艅 2012
Punkty reakcji
157
Komedia... 8 stron o niczym, a jaraj膮 si臋, jakby szli do normalnej, powa偶nej pracy, zluzujcie gimbazowe hormony... Ostatnio nawet 艣mieli艣my si臋 na oddziale, 偶e teraz nowi maj膮 przer膮bane- siadaj loguj si臋, nikt was roboty nie nauczy 馃榿

bdk

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
6 Luty 2021
Punkty reakcji
37
Komedia... 8 stron o niczym, a jaraj膮 si臋, jakby szli do normalnej, powa偶nej pracy, zluzujcie gimbazowe hormony... Ostatnio nawet 艣mieli艣my si臋 na oddziale, 偶e teraz nowi maj膮 przer膮bane- siadaj loguj si臋, nikt was roboty nie nauczy 馃榿
呕alisz si臋 wa膰pan czy chwalisz?

Anecz

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
9 Luty 2021
Punkty reakcji
10
To
Komedia... 8 stron o niczym, a jaraj膮 si臋, jakby szli do normalnej, powa偶nej pracy, zluzujcie gimbazowe hormony... Ostatnio nawet 艣mieli艣my si臋 na oddziale, 偶e teraz nowi maj膮 przer膮bane- siadaj loguj si臋, nikt was roboty nie nauczy

Obys nie by艂 opiekunem tej niby gimbazy ;)

zacid

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
20 Grudzie艅 2020
Punkty reakcji
11
Mialem dzisiaj ci臋偶ka rozmow臋 z kierowniczka i nie dostan臋 w czwartek wolnego.... Tak偶e odpadam z grona gimbazy... :)

zacid

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
20 Grudzie艅 2020
Punkty reakcji
11
Olej to

Id藕 na test a potem odda膰 krew
Heh... w 偶yciu trzeba kierowa膰 si臋 jakimi艣 zasadami, jedn膮 z takich zasad jest szacunek. Szanuj臋 swoich wsp贸艂pracownik贸w. Jestem jedynym kierowc膮 w zak艂adzie, 偶ebym dosta艂 wolny dzien kierownik musi za艂atwi膰 kogo艣 z poza firmy.
Pisalo o tym wiele osob wczeniej, kpin膮 jest to jak nas traktuj膮 informuj膮c i zmieniaj膮c zdanie, na kilka dni przed...
Jestem 艣wiadomy swojej warto艣ci i pewny tego co sob膮 reprezentuj臋.
Szacunek powinien dzia艂a膰 w obie strony, tutaj wida膰 tak nie jest, nie zamierzam po艣wi臋ca膰 pozycji kt贸r膮 wypracowalem sobie w obecnym miejscu pracy, bo tutaj jakas Pani w kadrach nie potrafi ogarn膮膰 grafiku rekrutacji.

• Lubi臋
Reactions: bdk

bolo1999

Dobrze znany u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
25 Luty 2008
Punkty reakcji
1 174
Miasto
warmia
Heh... w 偶yciu trzeba kierowa膰 si臋 jakimi艣 zasadami, jedn膮 z takich zasad jest szacunek. Szanuj臋 swoich wsp贸艂pracownik贸w. Jestem jedynym kierowc膮 w zak艂adzie, 偶ebym dosta艂 wolny dzien kierownik musi za艂atwi膰 kogo艣 z poza firmy.
Pisalo o tym wiele osob wczeniej, kpin膮 jest to jak nas traktuj膮 informuj膮c i zmieniaj膮c zdanie, na kilka dni przed...
Jestem 艣wiadomy swojej warto艣ci i pewny tego co sob膮 reprezentuj臋.
Szacunek powinien dzia艂a膰 w obie strony, tutaj wida膰 tak nie jest, nie zamierzam po艣wi臋ca膰 pozycji kt贸r膮 wypracowalem sobie w obecnym miejscu pracy, bo tutaj jakas Pani w kadrach nie potrafi ogarn膮膰 grafiku rekrutacji.
No w tej sytuacji to masz racj臋

S膮dzi艂em 偶e twoja absencha nie zdezorganizuje ca艂ej firmy

A co do szacunku i powa偶nego traktowania to zapomnij o tym, to pierwsza lekcja, twarda, smutna, ale prawdziwa

Do g贸ry