Nabór 2020 Gdańsk

Anecz

Użytkownik
Punkty reakcji
10
No to świetnie jak na ogarnięcie tego dadzą pare dni, w dobie covida gdzie od tak nie można wejść do przychodni, gdy ludzie pracuja i nie maja czasu latać po lekarzach, kpina... :/

Dodam, że to nie jest takie proste zdobyć to zaświadczenie ja dziś próbowałam to się okazało że tylko lekarz prowadzący może to wystawić a tej kobity dziś nie ma....

zuzasy

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
4
I jak tam? Kiedy macie testy? 03.03 34 osoby, podzielone na trzy grupy.

Smike1

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Jaki jest minimalny czas do uzyskania na 1000m? 5minut czy 4?

karolinvb

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
W rozporządzeniu jest napisane „Sposób wykonania: Z podporu, leżąc przodem (kobiety z oparciem kolan o podłoże), ćwiczący (na sygnał prowadzącego) ugina ręce w stawach łokciowych i barkowych tak, aby znalazły się co najmniej na wysokości łokci (tułów wyprostowany), po czym dokonuje wyprostu, aż do uzyskania pozycji wyjściowej (pełny wyprost w stawach łokciowych).”, niestety w mailu nie ma informacji, czy kobiety będą mogły wykonać ćwiczenie z oparciem kolan. Czy ktoś z Was wie, jak to będzie w rzeczywistości?

zacid

Użytkownik
Punkty reakcji
11
I jak tam? Kiedy macie testy? 03.03 34 osoby, podzielone na trzy grupy.
Ja nic nie dostalem... :/

Edycja: dostalem w momencie jak pisałem tego posta :D
Ja mam 4.03 podzielone na 4 grupy

Ostatnia edycja:

ap2110

Użytkownik
Punkty reakcji
6
W rozporządzeniu jest napisane „Sposób wykonania: Z podporu, leżąc przodem (kobiety z oparciem kolan o podłoże), ćwiczący (na sygnał prowadzącego) ugina ręce w stawach łokciowych i barkowych tak, aby znalazły się co najmniej na wysokości łokci (tułów wyprostowany), po czym dokonuje wyprostu, aż do uzyskania pozycji wyjściowej (pełny wyprost w stawach łokciowych).”, niestety w mailu nie ma informacji, czy kobiety będą mogły wykonać ćwiczenie z oparciem kolan. Czy ktoś z Was wie, jak to będzie w rzeczywistości?
Skoro w mailu odsyłają do rozporządzenia to czemu mieliby Cię oszukać na teście i kazać Ci robić bez podpierania? :)

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
37
Ja mam 04.03.2021 na 11:15 (ciekawe po co pomieszali numerki). Lipa z bieganiem na sali 40x20 m bo pewnie większość trenuje na otwartym powietrzu i przestrzeni, na której nie trzeba co 40 m robić zakrętów po 90°. Specjalistą żadnym od biegania nie jestem, ale chyba trochę prędkości się przez to wytraca... 😕

Ostatnia edycja:

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
37
To jestesmy w jednej grupie :)
No dziwnie to wymyslili... tym bardziej, ze jak to szkola to moglibysmy bieganie zrobić na boisku...
Elegancko, zgadamy się na priv 🙂

I nawet parkować na terenie szkoły zabraniają 😉

ap2110

Użytkownik
Punkty reakcji
6
Czy ktoś już asekuracyjnie ogarnął sobie wcześniej to zaświadczenie lekarskie? Z doświadczenia wiem, że lekarze rodzinni niestety niechętnie wydają zaświadczenia pod kątem uprawiania sportu :/, ale może w tym przypadku nie robią problemów?

zuzasy

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
4
Czy ktoś już asekuracyjnie ogarnął sobie wcześniej to zaświadczenie lekarskie? Z doświadczenia wiem, że lekarze rodzinni niestety niechętnie wydają zaświadczenia pod kątem uprawiania sportu :/, ale może w tym przypadku nie robią problemów?
Ja mam zaświadczenie od rodzinnego, dostałam bez niczego.

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
37
Ja jutro idę do rodzinnego, ciekawe co powie i czy nie każe robić jakichś dodatkowych badań...

Właśnie byłem pobiegać (3 raz w przeciągu tygodnia). Ścieżka rowerowa, droga prawie prosta, z lekkim spadkiem. Kilometr zrobiony w 5:35. Na powrocie, pod górkę niestety już gorzej... Jest co poprawiać, ciekawe czy starczy czasu. Nie widzę tego na sali 😕

Ostatnia edycja:

zacid

Użytkownik
Punkty reakcji
11
Looo ja w ogóle nie biegam... myślałem, ze to na luzie bedzie... od czasu jak zamknęli siłownię kupiłem sobie do domu lawczke i stojaki, troche sprzętu i nakładu juz miałem i tylko siłowo ćwiczę.
To juz wiem kogo będę sie trzymać w trakcie biegu :D
Nie ważne gdzie bedziemy biegać, wazne kto mierzy czas :p

Anecz

Użytkownik
Punkty reakcji
10
o i dupa lekarz rodzinny ie wystawi zaświadczenia o braku przeciwskazań. Może wystawić tylko,że człowiek jest zdrowy....

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
37
o i dupa lekarz rodzinny ie wystawi zaświadczenia o braku przeciwskazań. Może wystawić tylko,że człowiek jest zdrowy....
Za 20 min. mam wizytę, zestresowałaś mnie trochę 😉 to co teraz - sportowy albo medycyny pracy?

Do góry