Nabór 2020 Gdańsk

Cudak

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Dokładnie tak jak Daster1234 napisał z tym, że ze idziesz do psychiatry w godzinach jego przyjęć. Jak przyjmują lekarze masz gdzie wyżej w zdjęciach. Nie umawiasz się.

Daster1234

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Po testach psychologicznych masz rozmowę z psychologiem i wtedy Ci powie kiedy będzie Twoja opinia i tego dnia lub innego po tym dniu idziesz do psychiatry.
A co jeśli mija trzeci tydzień, a ja wciąż nie dostałem, żadnej opinii od psychologa po rozmowie? Z kim najlepiej kontaktować się w tej sprawie?

Cudak

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Jeśli psycholog nie powiedziała, że np. Jutro będzie opinia. To po takim czasie już z pewnością jest tam u nich. Idź po prostu w godzinach przyjęć poradni i tam będzie w gabinecie obok pielęgniarka której oddajesz skierowanie a ona szuka dokumentów i przekazuje je do psychiatry z którym ma połączone gabinety.

Cudak

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Warto jest mieć ze sobą długopis. Co prawda są dla pacjentów udostępnione ale zawsze kolejka się do nich robi.

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
40
Ja w poniedziałek będę po komisji. Czy masz już termin na medycynę pracy? Wiesz wstępnie już w jakim wydziale będziesz? Będziesz w Gdyni czy w Gdańsku?
Dzwonili do mnie z kadr i uzgodniliśmy że pod koniec mojego okresu wypowiedzenia dogadamy szczegóły przyjęcia i lekarza medycyny pracy. Kandydowałem do Gdyni i o Gdynię prosiłem na rozmowie kwalifikacyjnej. A jak tam u Ciebie? Wiesz już gdzie i kiedy?

Ostatnia edycja:

Cudak

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Po jakim czasie od komisji dzwonią z kadr?

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
40
Po jakim czasie od komisji dzwonią z kadr?
U mnie to był tydzień po otrzymaniu listu z komisji lekarskiej MSWiA poświadczającego zdolność do służby, a dwa tygodnie od decyzji komisji MSWiA.

Mii

Użytkownik
Punkty reakcji
5
Dzwonili do mnie z kadr i uzgodniliśmy że pod koniec mojego okresu wypowiedzenia dogadamy szczegóły przyjęcia i lekarza medycyny pracy. Kandydowałem do Gdyni i o Gdynię prosiłem na rozmowie kwalifikacyjnej. A jak tam u Ciebie? Wiesz już gdzie i kiedy?
Wiem że będę w Gdyni w porcie, najprawdopodobniej od 1 lipca bo chcą by było więcej osób . Pewnie chodzi o szkolenia itp łatwiej będzie wysłać grupę osób niż każdego pojedynczego i każdy w innym terminie by miał zaczynać. A ty gdzie będziesz?

Mii

Użytkownik
Punkty reakcji
5
Czy już wiecie gdzie będziecie ? Ja wiem że będę w porcie ale nic więcej niestety nie wiem...

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
40
Wiem że będę w Gdyni w porcie, najprawdopodobniej od 1 lipca bo chcą by było więcej osób . Pewnie chodzi o szkolenia itp łatwiej będzie wysłać grupę osób niż każdego pojedynczego i każdy w innym terminie by miał zaczynać. A ty gdzie będziesz?
U mnie podobnie - Gdynia port, rozpoczynam z początkiem sierpnia, bo muszę zaczekać do końca okresu wypowiedzenia u obecnego pracodawcy.

Anecz

Użytkownik
Punkty reakcji
11
Co to znaczy Gdynia Port? Jakiś konkretny oddział? Ja na baze kontenerowa

Do góry