• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Pierwszy tydzień marca to przyszly tydzień... zanim dostaniemy info to bedzie raptem kilka dni przed... a cała rekrutacja pewnie blisko rok bedzie trwać...
W robocie kierownik w koncu mnie zabije. Raz chce wolne, potem nie, potem jednak tak, no dramat i wszystko zawsze na ostatnią chwilę. Chyba Boldek pisał o braku profesjonalizmu ale to jest kompletny brak szacunku do nas, myślą, że nic innego nie robimy w życiu tylko czekamy na maila od nich?

A orientujecie sie czy przed przystąpieniem do testu trzeba miec zaswiadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań?
 
Pierwszy tydzień marca to przyszly tydzień... zanim dostaniemy info to bedzie raptem kilka dni przed... a cała rekrutacja pewnie blisko rok bedzie trwać...
W robocie kierownik w koncu mnie zabije. Raz chce wolne, potem nie, potem jednak tak, no dramat i wszystko zawsze na ostatnią chwilę. Chyba Boldek pisał o braku profesjonalizmu ale to jest kompletny brak szacunku do nas, myślą, że nic innego nie robimy w życiu tylko czekamy na maila od nich?

A orientujecie sie czy przed przystąpieniem do testu trzeba miec zaswiadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań?
Zgadzam sie mam podobną sytuacje z wolnym. Szybciej odpadne z naboru przez zmiany terminów.
 
Dokładnie, mało profesjonalne podejście mają z tymi terminami. Ciężko z wolnym będzie brać na ostatnią chwilę.
 
Z tego co wiem trzeba miec zaswiadczenie od lekarza o zdolnosci do testow sprawnosciowych
No to świetnie jak na ogarnięcie tego dadzą pare dni, w dobie covida gdzie od tak nie można wejść do przychodni, gdy ludzie pracuja i nie maja czasu latać po lekarzach, kpina... :/
 
No to świetnie jak na ogarnięcie tego dadzą pare dni, w dobie covida gdzie od tak nie można wejść do przychodni, gdy ludzie pracuja i nie maja czasu latać po lekarzach, kpina... :/

Dodam, że to nie jest takie proste zdobyć to zaświadczenie ja dziś próbowałam to się okazało że tylko lekarz prowadzący może to wystawić a tej kobity dziś nie ma....
 
Back
Do góry