• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Możliwość zmiany wariantu ubezpieczenia

Szanowni Państwo,


W związku ze zbliżającą się rocznicą polisy w Programie Grupowego Ubezpieczenia na Życie dla byłych Funkcjonariuszy i byłych Pracowników Krajowej Administracji Skarbowej oraz członków ich rodzin przypadającą na dzień 1 września 2021 roku informujemy o możliwości zmiany wariantu ubezpieczenia.

Zmiana wariantu możliwa jest tylko raz w roku w rocznicę polisy.

Przy zmianie wariantu obowiązuje karencja do różnicy wysokości świadczeń względem wariantu obecnie obowiązującego.

W załączeniu przekazujemy Państwu ulotkę z zakresem ubezpieczenia, Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz formularz zmiany wymagany do uzupełnienia przy zmianie wysokości składki. Formularz zmiany należy przesłać bezpośrednio na adres naszego biura WDB S.A. , Migdałowa 4 lok. 28, 02-796 Warszawa

Ubezpieczeni, którzy nie zmieniają wariantów, nie wysyłają żadnej informacji ani zgłoszenia, składka i zakres pozostaje bez zmiany.


W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

WDB S.A. , Migdałowa 4 lok. 28 , 02-796 Warszawa

Tel. kom.: 885 390 800, Tel.: 22 628 46 41, e-mail: ubezpieczeniakas@wdbsa.pl
 
Przepraszam, że z innej "beczki". Czy istnieje możliwość kontynuowania ubezpieczenia zdrowotnego (pakiet PZU), po przejściu na emeryturę.
Owszem można kontynuować ale na nowych warunkach- nie tak korzystnych jak mieliśmy w służbie / wtedy podchodziliśmy pod ubezpieczenie grupowe- bardzo korzystne /. Jako emeryt sam byłem tym zainteresowany , ale po wizycie w PZU zaproponowano mi składkę prawie dwukrotnie większą niż płaciłem w służbie - niestety nie byłem tym zainteresowany.
Piszę oczywiście o kontynuacji ubezpieczenia w PZU , nie wiem jak to wygląda u innych ubezpieczycieli.
Pozdrawiam wszystkich emerytów .;) (y)
 
Tak hercules, dokładnie ten adres i telefon, wypełniasz na nowo deklarację, a na odwrocie w punkcie V zaznaczasz "inne" i piszesz EMERYT od dnia..... Wysyłasz na adres WDBSA z karteczką "Pani Beata Ochman ZZ Celnicy .pl" Jestem emerytem od maja ubiegłego roku i normalnie korzystam z opieki medycznej PZU w tych samych cenach co będąc czynnym funkcjonariusze.
 
Tak hercules, dokładnie ten adres i telefon, wypełniasz na nowo deklarację, a na odwrocie w punkcie V zaznaczasz "inne" i piszesz EMERYT od dnia..... Wysyłasz na adres WDBSA z karteczką "Pani Beata Ochman ZZ Celnicy .pl" Jestem emerytem od maja ubiegłego roku i normalnie korzystam z opieki medycznej PZU w tych samych cenach co będąc czynnym funkcjonariusze.
Tylko, czy aby kontynuować to ubezpieczenie na takich samych warunkach na emeryturze, to trzeba należeć do związku celnicy.pl?
 
Back
Do góry