• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Liczymy się ...

nie posr... się z tą akcją! żenada, co się wyprawia - związki total out kaput !!! + dyżurni mędrcy !!!!
 
nie posr... się z tą akcją! żenada, co się wyprawia - związki total out kaput !!! + dyżurni mędrcy !!!!
😒
Jak widzę - ty już "posr ..." wielki mędrcze i nie tylko "się"!
🤮
Owszem, żenada ale nie dlatego, że wynik jest do przewidzenia ani nie dla tych, którzy mimo tej świadomości
cokolwiek jeszcze próbują - lecz tych, którzy albo nie mają pojęcia o celu tych prób, albo mają to w d*pie !!
🤘
O ile należysz do Celnicy.pl, być może wiesz ilu ma członków w tej Izbie. Ja tego nie wiem i wyobraź sobie, że
nie chcę, bo wcale mnie nie interesują członki o mentalności - wpłacić parę złotych i oczekiwać zbawienia!
💀
Wypadałoby naprawdę wulgarnie nazwać takich jak ty - nie dość, że nawet statycznie nie pomoże, to jeszcze
będzie przeszkadzać tym, którym się jeszcze coś chce. Nawet bydlęta bez rozumu szybciej pójdą za stadem
lub odsuną się na bok, niż "staną okoniem", naprzeciw swoim pobratymcom.
Jak więc nazwać takich (...), którym zapewne radość przynosi, gdy idący naprzód połamią sobie nogi, a jeszcze
większą - mając w tym swój złośliwy udział ?!
 
Zawsze chętny do działania, ale "Agata Flis" ma dużo racji. Natomiast jeśli chodzi o dyżurnych to porażka. Gdzie podziali się prawdziwi fachowcy, dyżurni ogarnijcie się.
 
Zawsze chętny do działania, ale "Agata Flis" ma dużo racji. Natomiast jeśli chodzi o dyżurnych to porażka. Gdzie podziali się prawdziwi fachowcy, dyżurni ogarnijcie się.
Sęk w tym, że nie chodzi tu o "rację", że w tej Izbie robi się "bezkrólewie" w Celnicy.pl,
bo WŁAŚNIE TA "RACJA" sprawiła niniejszy temat!
Absolutnie żadną "racją", nie jest kpina i wyśmiewanie pierwszego kroku - być może
nieudolnej ale szczerej próby zaradzenia owej "racji" ...
 
Jest chyba oczywistym, że jeśli w całej Izbie jest 3 czy 4 zainteresowanych kwestią istnienia,
a właściwie reanimacji tego ZZ, to on już nie istnieje ...
 
Back
Do góry