L4

anastazja

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Drogie koleżanki i koledzy, nigdy tym się nie interesowałam, ponieważ zdrowie nie szwankowało, aż się posypało i jestem w szpitalu. Bardzo proszę o informację czy pobyt w szpitalu czyli L4 szpitalne płatne jest 80 procent? Czy może 100,,,?. Dziękuję

tosia

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
87
Drogie koleżanki i koledzy, nigdy tym się nie interesowałam, ponieważ zdrowie nie szwankowało, aż się posypało i jestem w szpitalu. Bardzo proszę o informację czy pobyt w szpitalu czyli L4 szpitalne płatne jest 80 procent? Czy może 100,,,?. Dziękuję
80%
Tylko l4 ciążowe 100%, kiedyś też z tytułu wypadku w pracy i w drodze do niej było 100%.

AdamDworcow

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
190
100% jest w sytuacji
5)poddania się niezbędnym badaniom lekarskim przewidzianym dla kandydatów na dawców komórek, tkanek inarządów oraz poddania się zabiegowi pobrania komórek, tkanek i narządów;
6)wypadku w drodze do miejsca pełnienia służby lub wdrodze powrotnej ze służby;
7)choroby przypadającej w okresie ciąży;
8)przebywania na obserwacji w podmiocie leczniczym w wyniku skierowania przez komisję lekarską podległą ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych;
9)zwolnienia od zajęć służbowych z powodu wypadku pozostającego wzwiązku zpełnieniem służby;
10)zwolnienia od zajęć służbowych z powodu choroby powstałej wzwiązku ze szczególnymi właściwościami lub warunkami służby.

anastazja

Użytkownik
Punkty reakcji
24
100% jest w sytuacji
5)poddania się niezbędnym badaniom lekarskim przewidzianym dla kandydatów na dawców komórek, tkanek inarządów oraz poddania się zabiegowi pobrania komórek, tkanek i narządów;
6)wypadku w drodze do miejsca pełnienia służby lub wdrodze powrotnej ze służby;
7)choroby przypadającej w okresie ciąży;
8)przebywania na obserwacji w podmiocie leczniczym w wyniku skierowania przez komisję lekarską podległą ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych;
9)zwolnienia od zajęć służbowych z powodu wypadku pozostającego wzwiązku zpełnieniem służby;
10)zwolnienia od zajęć służbowych z powodu choroby powstałej wzwiązku ze szczególnymi właściwościami lub warunkami służby.
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam

anastazja

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Dzień dobry. Szanowne Koleżanki i Koledzy czy ktoś wie ile Generali wypłaca za dzień pobytu w szpitalu. Zgodnie z polisą, w tym przypadku wskazane jest - zgodnie z ogólnymi warunkami umowy, informacji w tej kwestii nie udzielają telefonicznie , nie znalazłam również OWU. Pozdrawiam

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
749
Miasto
warmia
Dzień dobry. Szanowne Koleżanki i Koledzy czy ktoś wie ile Generali wypłaca za dzień pobytu w szpitalu. Zgodnie z polisą, w tym przypadku wskazane jest - zgodnie z ogólnymi warunkami umowy, informacji w tej kwestii nie udzielają telefonicznie , nie znalazłam również OWU. Pozdrawiam

Od 25 do 590 zł za dzień, zależnie od wariantu, przyczyny i długości

Patrz w ulotkę

nowinka

Użytkownik
Punkty reakcji
0
Ojjj wydaje mi się ze szpitalne jest wogole płatne 75 procent......😕 jest ono na druku inaczej oznaczane.....

wolny

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
173
Ojjj wydaje mi się ze szpitalne jest wogole płatne 75 procent......😕 jest ono na druku inaczej oznaczane.....
Ludzie, nie załamujcie mnie, ustawa o KAS to jest wasza pragmatyka służbowa a wy takie bzdury piszecie.
Art. 234. Wysokość uposażenia chorobowego
1. Funkcjonariusz otrzymuje uposażenie chorobowe w wysokości 80% podstawy, o której mowa w art. 232 uposażenie chorobowe funkcjonariusza ust. 2, w okresie przebywania na zwolnieniu lekarskim z powodów, o których mowa w art. 233 zwolnienie lekarskie funkcjonariusza ust. 1 pkt 1–4.
2. Funkcjonariusz otrzymuje uposażenie chorobowe w wysokości 100% podstawy, o której mowa w art. 232 uposażenie chorobowe funkcjonariusza ust. 2, w okresie przebywania na zwolnieniu lekarskim z powodów, o których mowa w art. 233 zwolnienie lekarskie funkcjonariusza ust. 1 pkt 5–10.
3. Prawo do uposażenia chorobowego w wysokości 100% podstawy, o której mowa w art. 232 uposażenie chorobowe funkcjonariusza ust. 2, przysługuje również, gdy zwolnienie od pełnienia służby zostało spowodowane przez inną osobę w wyniku popełnienia przez nią umyślnego czynu zabronionego w związku z pełnioną służbą przez funkcjonariusza, stwierdzonego orzeczeniem wydanym przez uprawniony organ.

anastazja

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Od 25 do 590 zł za dzień, zależnie od wariantu, przyczyny i długości

Patrz w ulotkę

Bardzo dziękuję.

Do góry