Kredyt gotówkowy dla pracowników służby celnej do 120 tys pln - tylko 9,99%!!

tomasz

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witamy!

Jeżeli jesteś pracownikiem służby celnej i szukasz taniego oraz szybkiego kredytu na dowolny cel, który załatwisz przy minimum formalności to dobrze trafiłeś.

Kredytodawcą jest jeden z największych na polskim rynku Banków o zasięgu międzynarodowym - lider w tanich kredytach dla osób wykonujących wolne zawody oraz zawody zaufania publicznego!!!

Dla wszystkich pracowników służby celnej przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki kredytu gotówkowego na dowolny cel - oprocentowanie wynosi tylko 9,99% bez względu na kwotę kredytu.

Propozycję kredytu gotówkowego 9,99% kierujemy przede wszystkim do osób z województwa śląskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem reklamowym zawierającym przykładowe wyliczenia dla wybranych kwot kredytów oraz okresów kredytowania:
http://sendfile.pl/82294/kredyt_sluzba_celna.pdf


Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny cel lub na spłatę innych zobowiązań. Maksymalna kwota kredytu to 120 tys pln. U nas załatwisz tani i szybki kredyt przy minimum formalności - dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. Nie wymagamy zabezpieczeń, poręczycieli czy żyrantów.

Wszystkie formalności bez problemu możemy załatwić w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, bez zbędnych wizyt w oddziale Banku. To Bank przyjedzie do Ciebie!!

Już dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się jaką kwotę możesz dostać. Zadzwoń do nas pod 516-361-128 lub wyślij sms o treści "kredyt służba celna" - oddzwonimy! Możesz także do nas napisać: kredytdlawolnychzawodow@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 165
Punkty reakcji
1 411
Miasto
warmia
P. Tomaszu

mam nadzieję że uzyskał Pan zgodę admina na zamieszczanie komercyjnych treści reklamowych na forum

swoją drogą oferta dla pracowników SC to mocne zawężenie - takich tu jest już niewielu ;)
 
Do góry