• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koronawirus z Chin

cat

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
4 789
Punkty reakcji
2 619
Nie to, żebym sam panikował, ale mam pytanie do Koleżeństwa:

- czy gdziekolwiek w Polsce znaleźli się na tyle odpowiedzialni przełożeni, by zaopatrzyć podwładnych
choćby w zwykłe maseczki, nie wspominając już o innych, podstawowych środkach zapobiegawczych?

Pytanie dotyczy nie tylko funkcjonariuszy - wszak zajmujący się choćby akcyzą samochodową, także
mają bezpośredni kontakt z osobami przybywającymi z zagranicy - i nie wynika ze zwykłej histerii,
lecz sprawdza odpowiedzialność i celowość istnienia w każdej IAS, powołanych m.in. do tego grup ...
 
Nie to, żebym sam panikował, ale mam pytanie do Koleżeństwa:

- czy gdziekolwiek w Polsce znaleźli się na tyle odpowiedzialni przełożeni, by zaopatrzyć podwładnych
choćby w zwykłe maseczki, nie wspominając już o innych, podstawowych środkach zapobiegawczych?

Pytanie dotyczy nie tylko funkcjonariuszy - wszak zajmujący się choćby akcyzą samochodową, także
mają bezpośredni kontakt z osobami przybywającymi z zagranicy - i nie wynika ze zwykłej histerii,
lecz sprawdza odpowiedzialność i celowość istnienia w każdej IAS, powołanych m.in. do tego grup ...
CAT! Do tego potrzeba trochę wyobraźni. Tej cechy decydenci nie posiadają. Brexitu też nie przewidzieli. Jak zapanuje epidemia wtedy podejmą działania.
 
Nie to, żebym sam panikował, ale mam pytanie do Koleżeństwa:

- czy gdziekolwiek w Polsce znaleźli się na tyle odpowiedzialni przełożeni, by zaopatrzyć podwładnych
choćby w zwykłe maseczki, nie wspominając już o innych, podstawowych środkach zapobiegawczych?
Temat był na czasie już w styczniu, jest nadal aktualny, a został zapomniany.

Cat na prezydenta! (y)
 
Back
Do góry