• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kontrole KW - czyżby opóźniony bilans otwracia?

Al Pacino

Użytkownik
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Chłopaki z UC – DŚ napisali parę niewygodnych pism i wnet zjawiła się tam KW. Zapewne takich samych kontroli można zatem spodziewać się i w COW-ie. Tam to dopiero jest pole do wykazania się dla kontrolujących, no i tam też poszły cztery pisma wychwalające ten chory twór. Obawiam się tylko, że jeżeli chodzi o COW, to na kontrolę w końcu przyjdą smutni panowie z zupełnie innej formacji.
 
Ostatnia edycja:
nic nie bedzie
osoby odpowiedzialne za to robia teraz kariere
pani S. jest teraz naczelnikiem waznego wydzialu
pan S. jest tez naczelnikiem
pan S. jest waznym kierownikiem
swoim nie zrobia problemow
 
Ważnych naczelników i kierowników nie ruszą. Niestety na dnie padołu łez zostali "szarzy funkcjonariusze". KW działa sprawnie i systematycznie. Pani P. osobiście wizytuje UC. Pętla się zaciska?
 
To dla tych którzy zapomnieli co robili i gdzie byli w ostatnim czasie: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3
 
Nie potrzebują lekarza zdrowi...
Jezus ujrzał człowieka imieniem Mateusz, siedzącego na komorze celnej, i rzekł do niego: "Pójdź za Mną!" A on wstał i poszedł za Nim. Gdy Jezus siedział w domu za stołem, przyszło wielu celników i grzeszników i zasiadło wraz z Jezusem i Jego uczniami. Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: "Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami?" On, usłyszawszy to, rzekł: "Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Idźcie i starajcie się zrozumieć, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary. Bo nie przyszedłem, aby powołać sprawiedliwych, ale grzeszników". Mt 9,9-13
 
Super i fajne. Refleksje? Nikt nas nie lubi i prędzej dostaną pełne emerytury policyjne ochroniarze jak my. Jak wynika z tekstu Jezus jako pierwszy nie potępiał celników "nie potrzebują lekarza zdrowi" ale ci którzy ustalają reguły gry. Ładny wpis Wann Zolllobi szacun. Zostaje nam jedynie twarda walka o honor i godność jest nas zdeterminowanych wielu!!! Jadę na pikietę i namawiam kolegów i koleżanki z izby ( liczę na tłum) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Troszkę odbiegłeś/aś od tematu, ale co do Izby to mam coś na to: Odpowiedział Mu Piotr: Choćby wszyscy zwątpili w Ciebie, ja nigdy nie zwątpię. Jezus mu rzekł: Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz. Na to Piotr: Choćby mi przyszło umrzeć z Tobą, nie wyprę się Ciebie. Podobnie zapewniali wszyscy uczniowie. (...)
Koledzy i koleżanki zwłaszcza w smutnym bydynku IC bardzo intensywnie pracowali na liczydłach obliczając emerytki, a jak przyjdzie próba a jedna z nich się zbliża to postąpią jak Piotr
:(. Smutne.
 
Troszkę odbiegłeś/aś od tematu, ale co do Izby to mam coś na to: Odpowiedział Mu Piotr: Choćby wszyscy zwątpili w Ciebie, ja nigdy nie zwątpię. Jezus mu rzekł: Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz. Na to Piotr: Choćby mi przyszło umrzeć z Tobą, nie wyprę się Ciebie. Podobnie zapewniali wszyscy uczniowie. (...)
Koledzy i koleżanki zwłaszcza w smutnym bydynku IC bardzo intensywnie pracowali na liczydłach obliczając emerytki, a jak przyjdzie próba a jedna z nich się zbliża to postąpią jak Piotr
:(. Smutne.


nie trać nadziei

oby stanowili mniejszość
 
Faktycznie, dziwne jest to, że koledzy trochę lepiej sytuowani, jeżeli chodzi o pobory i stanowiska, nie bardzo garną się do uczestniczenia w akcji protestacyjnej. Dziwne, bo to właśnie im najbardziej powinno zależeć na emeryturach. Ale nic to, drodzy szczecińscy celnicy, jeżeli nie możecie/nie chcecie jechać, wesprzyjcie akcję poprzez zapis do Celników.pl. Naprawdę ważą się nasze losy! Po wejściu KAS-u może nas już po prostu nie być. Kadrę proszę o przychylność i umożliwienie wzięcia urlopu wszystkim tym, którzy chcą być w piątek w Warszawie. Ten protest jest także w waszym interesie!
 
Back
Do góry