• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koniec po rozmowie...

Początkujący

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2021
Posty
4
Punkty reakcji
1
Dzień dobry. Przeszłam cały proces rekrutacji wraz z rozmową na której uzyskałam 7 pkt. Mimo to nie zostałam zaproszona dalej na badania i ABO. Dyrektor mnie nie wybrał i podziękowali mi... Mam rozumieć że to już koniec mojej rekrutacji i nie mam co liczyć na dalszy jej ciąg? Czekać na kolejne nabory i składać dokumenty licząc że tym razem może się uda? Z tego co wiem to wszystko jest ważne 12 miesięcy od dnia informacji o wyniku z rozmowy...
 
Tak, dobrze rozumujesz. To już koniec twojej rekrutacji w tym naborze jak i w ogóle naboru. Możliwe że jest tzw. lista rezerwowa ale raczej nie nastawiaj się na to, bo raz jest raz jej nie ma. Jeśli mimo wszystko nadal chcesz zostać celnikiem, czekaj na kolejne nabory, a na pewno będą gdyż bardzo dużo ludzi idzie na emerytura, część z tego co zrobiłaś będzie ważne. Co dokładnie na pewno wyczytasz na tym forum, bo już nie jeden raz było to poruszane więc zapraszam do lektury.
 
Back
Do góry