• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

KOMUNIKAT PO SPOTKANIU W MF 22.01.21r.

KOMUNIKAT

po spotkaniu z przedstawicielami Ministerstwa Finansów w dniu 22.01.2021r.




Spotkanie, które miało miejsce w dniu 22.01.21r. w godz. od 10:00 do 12:25 odbyło się bez udziału Pani Minister Magdaleny Rzeczkowskiej.

Była to wideokonferencja w ramach Zespołu ds. kontaktów ze związkami zawodowymi.

Na spotkaniu nie udało się rozwiązać, a w większości nawet poruszyć, najbardziej palących tematów, o których resort jest informowany od dawna.

Wobec powyższego ZZ CELNICY PL wdroży procedurę referendum protestacyjnego.

Prosimy całe środowisko zawodowe o przygotowania. W najbliższych dniach przedstawimy informację w ww. zakresie i wdrożymy ankietę protestacyjną.



Pozdrawiam

Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Sławomir Siwy
 
Ostatnia edycja:
Referendum protestacyjne? Naprawdę wierzycie że uda się zorganizować jakiś protest?Tych co w swoich komórkach organizowali i namawiali do protestu już w większości już nie ma.Po prostu w końcu zmądrzeli / w tym ja / i są już na upragnionych emeryturach.Rządzący doskonale wiedzą że obecnie nie jesteście zdolni do zorganizowania i przeprowadzenia głośnego, uciążliwego, długiego i w końcu skutecznego protestu / bo nie można nazwać protestem wyłączenie komputerów na 15 minut w czasie przerwy śniadaniowej lub ewentualne oflagowanie budynków-rządzący z takich protestów się śmieją!!!/.
Jedyne co możecie teraz zrobić to " odmrozić sobie uszy na złość Rzeczkowskiej" - to oczywiście żart.
A tak na poważnie konkretny protest to "strajk włoski' albo totalne L4 , ale niestety ja nie wierzę że do tego dojdzie.
 
Referendum protestacyjne? Naprawdę wierzycie że uda się zorganizować jakiś protest?Tych co w swoich komórkach organizowali i namawiali do protestu już w większości już nie ma.Po prostu w końcu zmądrzeli / w tym ja / i są już na upragnionych emeryturach.Rządzący doskonale wiedzą że obecnie nie jesteście zdolni do zorganizowania i przeprowadzenia głośnego, uciążliwego, długiego i w końcu skutecznego protestu / bo nie można nazwać protestem wyłączenie komputerów na 15 minut w czasie przerwy śniadaniowej lub ewentualne oflagowanie budynków-rządzący z takich protestów się śmieją!!!/.
Jedyne co możecie teraz zrobić to " odmrozić sobie uszy na złość Rzeczkowskiej" - to oczywiście żart.
A tak na poważnie konkretny protest to "strajk włoski' albo totalne L4 , ale niestety ja nie wierzę że do tego dojdzie.
franek nasz rację.
 
Marudy się odezwały..

Nie wierzysz, nie dotyczy to już ciebie, to nie pomagaj władzy takim pesymistycznym ględzeniem...

Nie możesz/nie chcesz pomóc to nie przeszkadzaj

Kto z was wierzył w sukces w 2008?

W emki mundurowe?

Młodzi są nadzieją, a oni zbyt wiele powodów do zadowolenia nie mieli ostatnio...

Vide chociażby wpisy o zarobkach poniżej 3k netto czy o porzucaniu służby w trakcie naborów, przygotowawczej a nawet później

A ironiczne wpisy o 15 minutowym proteście sobie darujcie..

To nie był nasz protest...

My umiemy upomnieć się o swoje

I nie wszyscy odeszliśmy
 
Franek Kisiel nie pisz bzdur, nie wszyscy odeszli. Myślę, że młodsi stażem funkcjonariusze zrozumieli, że tylko wspólny protest może coś jeszcze zmienić. Starym już tyle razy napluli w twarz, nie mają nic do stracenia. Młodsi zawsze mogą zmienić barwy Służby(oby nie). Gotowy do protestu, dość srania nam na głowę. Pozdrawiam
 
Franek Kisiel nie pisz bzdur, nie wszyscy odeszli. Myślę, że młodsi stażem funkcjonariusze zrozumieli, że tylko wspólny protest może coś jeszcze zmienić. Starym już tyle razy napluli w twarz, nie mają nic do stracenia. Młodsi zawsze mogą zmienić barwy Służby(oby nie). Gotowy do protestu, dość srania nam na głowę. Pozdrawiam

Jedną ze skuteczniejszych metod wpływu na zachowania ludzkie, jest tzw. prowokacja ...
 
Referendum protestacyjne? Naprawdę wierzycie że uda się zorganizować jakiś protest?Tych co w swoich komórkach organizowali i namawiali do protestu już w większości już nie ma.Po prostu w końcu zmądrzeli / w tym ja / i są już na upragnionych emeryturach.Rządzący doskonale wiedzą że obecnie nie jesteście zdolni do zorganizowania i przeprowadzenia głośnego, uciążliwego, długiego i w końcu skutecznego protestu / bo nie można nazwać protestem wyłączenie komputerów na 15 minut w czasie przerwy śniadaniowej lub ewentualne oflagowanie budynków-rządzący z takich protestów się śmieją!!!/.
Jedyne co możecie teraz zrobić to " odmrozić sobie uszy na złość Rzeczkowskiej" - to oczywiście żart.
A tak na poważnie konkretny protest to "strajk włoski' albo totalne L4 , ale niestety ja nie wierzę że do tego dojdzie.
Jesteś już na emeryturze więc nie bardzo dotyczy cię problem. Więc może przestań dołować innych
 
Referendum protestacyjne? Naprawdę wierzycie że uda się zorganizować jakiś protest?Tych co w swoich komórkach organizowali i namawiali do protestu już w większości już nie ma.Po prostu w końcu zmądrzeli / w tym ja / i są już na upragnionych emeryturach.Rządzący doskonale wiedzą że obecnie nie jesteście zdolni do zorganizowania i przeprowadzenia głośnego, uciążliwego, długiego i w końcu skutecznego protestu / bo nie można nazwać protestem wyłączenie komputerów na 15 minut w czasie przerwy śniadaniowej lub ewentualne oflagowanie budynków-rządzący z takich protestów się śmieją!!!/.
Jedyne co możecie teraz zrobić to " odmrozić sobie uszy na złość Rzeczkowskiej" - to oczywiście żart.
A tak na poważnie konkretny protest to "strajk włoski' albo totalne L4 , ale niestety ja nie wierzę że do tego dojdzie.

To nie jest żadne biadolenie .
To jest wjazd na ambicje wszystkich w kasie , pora
na przebudzenie .
Intryguje mnie jedno pytanie : spotkanie w MF że związkami
Zawodowymi , a jaki jest plan pozostałych stu związków ?
 
Back
Do góry