• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisjia lekarska

gregordd

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Listopad 2019
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak wygląda komisja lekarska we Wrocławiu i gdzie się odbywa? Z góry dziękuję
 
Większość odbywa się w Przychodni MSWiA we Wrocławiu ul. Grabiszyńska 35-39 , dodatkowo wysiłkowe i kardio w szpitalu ale nie pamiętam ulicy - w jeden dzień tego nie ogarniesz ...
 
Dzięki Tola24 za informację dużo jest tych badań? Psycholog i psychiatra też są na Grabiszyńskiej?
 
Sporo. Z tego co pamiętam: okulista, laryngolog, dermatolog, psychiatra i psycholog ( tak, też na Grabiszyńskiej :) ), neurolog, kardiolog, rentgen całego kręgosłupa (na dwa razy bo na raz za duża dawka promieniowania), krew, mocz, spirometria, lekarz ogólny, wysiłkowe - więcej nie pamiętam ale to chyba wszystko :)
 
Kolego Grim, jestem pewien że nie odważył byś się powiedzieć mi tego w twarz.
Pytam poważnie, nie ma chirurga?
Dzięki za info.
 
Kolego Grim, jestem pewien że nie odważył byś się powiedzieć mi tego w twarz.
Pytam poważnie, nie ma chirurga?
Dzięki za info.


Nie bądź taki zasadniczy...

Odrobinę dystansu...

To przenośnia, może niezbyt lotna, ale za to całkiem trafnie oddająca odczucia wielu z nas...

Od wielu lat...
 
Jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia niech milczy.
Ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytanie czy przy przyjęciu jest się badanym przez Chirurga? Dzięki za info.
 
Jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia niech milczy.
Ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytanie czy przy przyjęciu jest się badanym przez Chirurga? Dzięki za info.

Przypuszczam, że jesteś gotów odpowiedzieć mi, bym dobre rady sobie "wsadził"
w ściśle określone miejsce.

Mimo tego poradzę Ci - jeśli w ten sposób chcesz "rozmawiać" z potencjalnymi
przełożonymi, to zapomnij o tej Służbie ...

 
Ale plujecie. Masakra.

Kto tu pluje?

Zacytuj bo coś mi chyba umknęło...

Zachowaliśmy kulturę i poziom, wytłumaczyłem tego proktologa, zaproponowałem dystans...

Kto po tym wpisie pluje?

Chłopie, jak jesteś taki delikatny na ironię to odpuść sobie służbę, bo nikt cię nie będzie niańczył.

A w ekstremalnej sytuacji jako członek zespołu, który jest obiektem słownej i fizycznej napaści, musisz być twardym inieustępliwym elementem zespołu, a nie rozmazaną beksą, której trzeba obetrzeć twarz i potrzymać za rękę...
 
Kolego Grim, jestem pewien że nie odważył byś się powiedzieć mi tego w twarz.
Pytam poważnie, nie ma chirurga?
Dzięki za info.

odpowiadam poważnie.
chirurg jest. ale tylko dla plecaków.
przyszywa im karierę.
tak, aby nie było widać.
od pierwszego dnia służby przygotowawczej.
 
Jones90, zrób wydruk treści twojek konwersacji w tym wątku i pokaż psychologowi, niech obiektywnie oceni twoją przydatność do służby.
Wracając do twojego pytania to nie oczekuj natychmiastowej odpowiedzi. Pytasz o nabór we Wrocławiu. Jak myslisz ilu użytkowników tego forum jest z Wrocławia? Ilu z nich brało udział w ostatnich naborach?
Podpowiem. F-szy przyjętych do służby w ostatnich 5 latach jest we Wrocławiu może 20. Z tego może 2 jest zalogowanych na tym forum. Tola Ci odpowiedziała. Nie oczekuj, że będzie śledzić ten wątek w nadziei na nastepne pytanie od Ciebie.
Starzy celnicy Ci nie pomogą bo nabory dawniej odbywały się na innych zasadach i o takimi szczegółami jak lista lekarzy przy naborze nikt się nie interesuje i w związku z tym nie ma wiedzy, żeby ci jednoznacznie odpowiedzieć.
Poza tym chyba bardzej wiarygodną informację możesz uzyskać w kadrach.
Wstydzisz się zadzwonić a pozwalasz sobie na pouczanie starych forumowiczów. Przemyśl to "kolego"
 
Ok, dzięki za odpowiedź.
Lepiej jak już o nic nie zapytam w tym dziwnym miejscu 😂


Kto tu pluje?

Zacytuj bo coś mi chyba umknęło...

Zachowaliśmy kulturę i poziom, wytłumaczyłem tego proktologa, zaproponowałem dystans...

Kto po tym wpisie pluje?



Ciężko napisać "macie rację, zagalopowałem się, sorki" nie?

Dojrzałość, dystans i odwaga cywilna, konieczna do publicznego, chociaż anonimowego, przyznania się do błędu przyjdą z wiekiem...

Cierpliwości...
 
Back
Do góry