• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisje lekarskie

Marek123

Użytkownik
Dołączył
11 Styczeń 2020
Posty
67
Punkty reakcji
26
Witam, czy ktoś ma wiedzę lub przypuszcza kiedy działanie rejonowych komisji lekarskich zostanie wznowione?? Został mi już tylko lekarz, chodzi o komisję w Olsztynie. Dziękuję i pozdrawiam
 
Witam, czy ktoś ma wiedzę lub przypuszcza kiedy działanie rejonowych komisji lekarskich zostanie wznowione?? Został mi już tylko lekarz, chodzi o komisję w Olsztynie. Dziękuję i pozdrawiam

Chyba troszkę jeszcze poczekamy, dzwoniłem do komisji we wtorek i do odwołania nie przyjmują.
 
Ewentualnie przenieść się do innych służb z pominięciem rekrutacji od początku :))

Póki co większość służb wstrzymała nabór
 
Witam. Dzwoniłem dziś do komisji i do 08.05 pracują tym trybem jak teraz. Czyli żadnym. Proponuję po weekendzie dzwonić do komisji bo jest szansa że wznowią badania.
 
Mi babeczka w poniedziałek powiedziała że 08.05 dopiero otrzymają zalecenia odnośnie dalszej pracy, więc dopiero jutro popołudniu lub w poniedziałek będzie wiadomo co dalej.
 
Ogólnie ciężko cokolwiek powiedzieć o komisji. Mi cukier wyszedł 110 plus bilirubina wyszła za wysoka, nie powiedziała ile ale czepiała się mocno. Nie kazała poprawiać a i tak się okazało że jestem zdolny.
 
Jak będziesz się rejestrować to babeczka się zapyta czy rozpisać wszystko na 1 czy na 2 dni. Ja na spokojnie w dwa zrobiłem. Krew możesz od razu zrobić i mocz jeszcze przed badaniami.
 
Przy czym jak się zdecydujesz na dwa to nie sugeruj się datami badań. Jak nie ma kolejek to normalnie wbijaj do lekarza i rób.
 
Ja psychologa nie miałem. Jeżeli nie jest wykreślony to raczej musisz zrobić, u psychiatry jest widzenie zmierzchowe, może o to chodzi. Dopytaj się najlepiej
 
Back
Do góry